Послуга апостиля та консульської легалізації

Щоб усиновити дитину, взяти шлюб з іноземцем, відкрити власну фірму чи отримати освіту, особі необхідно перекласти на іноземну мову (при потребі) та легалізувати документи для подальшого використання в іноземних державах. Даний процес є актуальним, якщо особа буде їхати до держави, з якою Україна не підписала двосторонньої угоди.

У 2003 році Україна приєдналася до Гаазької конвенції, завдяки чому процес оформлення документів набагато спростився. Раніше кожна людина повинна була їхати до столиці, обійти відповідні міністерства та консульства, щоб отримати потрібні печатки та підписи, які б свідчили про легальність документу. Тепер потрібно лише проставити спеціальну печатку — апостиль, який дозволить використовувати документ в іноземних державах. Наша компанія готова зробити усе за вас і без вашої участі. Від вас потрібен документ (або скан) та його нотаріальна копія.

Однак, якщо Ви плануєте їхати до країни, яка не приєдналася до Гаазької конвенції, тоді існує інший спосіб легалізації документів. Він називається консульською легалізацією. На відміну від апостилю, цей процес є довшим і складнішим. Спочатку особа повинна написати довіреність на перекладача, який буде завіряти документ, потім цей документ потрібно завірити у державних організаціях та дипломатичних установах у Києві. Тільки після цього документ можна перекладати на іноземну мову.

Послуга апостиль та консульська легалізація доступна в бюро перекладів “Лінгва”. Замовити послугу можна в нашому офісі особисто чи зателефонувати до нас. Також можливо відправити скановану копію на нашу електронну скриньку. З вами обов’язково зв’яжеться наш менеджер з метою уточнення тематики перекладу та строків виконання послуги. До нашої фірми постійно звертаються постійні клієнти — представники великого та малого бізнесу, банківських установ та різних дипломатичних організацій. Якість наших послуг є високою і клієнт може у цьому не сумніватися. Адже наші спеціалісти мають великий досвід і постійно вдосконалюють свої навички на різноманітних заходах всеукраїнського та світового рівнів (конференції, форуми тощо). Легалізації підлягають особисті документи — паспорт, атестат та диплом про вищу освіту з вкладишами, свідоцтва про народження, шлюб та розлучення, про несудимість, архівні довідки, трудові книжки, навчальні програми та судові рішення.