Дітям шкодять гаджети

Американська академія педіатрії (АПП) виступила з рекомендаціями щодо обмеження часу, який діти проводять перед екранами мобільних пристроїв, комп’ютерів, телевізорів і приставок.

“Надмірне медіаспоживання призводить до ожиріння, низької успішності в школі, агресії та поганого сну”, – попереджає Марджорі Хоган, педіатр і один з авторів доповіді, якого цитують Вести.ru.

У зв’язку з цим вона закликає батьків заборонити своїм дітям користуватися смартфоном або планшетом під час їжі й одразу після сну. Час, який підлітки приділяють розважальному контенту, слід обмежити двома годинами на день. Крім того, в їхніх спальнях не повинно бути телевізорів і підключених до інтернету пристроїв.

За даними опитування, проведеного кілька років тому Kaiser Family Foundation,, в 2009 році американські підлітки у віці від 8 до 18 років витрачали в середньому 7 годин і 38 хвилин на день на перегляд телевізора, відеоігри, комп’ютери, музику й інший медіаконтент. Приблизно третина з двох тисяч молодих людей відповіла, що їх не обмежують у часі, який вони проводять за електронними розвагами.

Згідно з більш свіжим дослідженням від Common Sense Media, в 2013 році мобільний пристрій хоч би раз використовували 38% малюків до 2 років. У 2011-му таких було 10%. Крім того, за даними організації, 17% дітей у віці 8 років і молодші щодня користуються смартфонами та планшетами. У 2011 році їх було майже вдвічі менше.

За матеріалами: Українська правда.Життя

Be the first to comment

Leave a Reply