Виховання дитини-сангвініка

Автор: Патрик Оксана Григорівна

Це сильний і урівноважений тип. Сангвініки вміють контролювати свої емоції з раннього дитинства. Вони активні, допитливі, легко адаптуються до нового оточення, добре почуваються в новій компанії. Психологія дітей цього типу темпераменту дозволяє їм не висувати особливих вимог до своїх друзів і знайомих. Зростають рішучими, упевненими в собі, сильними особами, завжди залишаються зібраними і діловитими. Ніколи не вступають в боротьбу за владу, але часто є лідерами. Володіють відмінним відчуттям гумору, що доповнює їх оптимістичний світогляд.

Проблеми сангвініків. Психологія дітей – сангвініків не дозволяє їм займатися нудною, монотонною роботою, найчастіше вони просто “забувають” про неї. Але, якщо все ж такі, діти почнуть виконувати подібну роботу, то кинуть при першій же нагоді, як тільки в полі зору з’явиться щось цікавіше. Їх багаточисельне коло спілкування не завжди відповідатиме статусу вашому та ваших друзів.

 

1.Батьки, звиклі до того, що проблем з навчанням і спілкуванням немає, часто пускають на самоплив виховання дитини. Це приводить до неуважності, недбалого відношення до уроків і своїх обов’язків, що надалі відіб’ється на роботі і може перешкодити кар’єрі. Дитина приховуватиме свої проблеми і переживання за показною дружелюбністю і веселим тоном. Необхідно вчити дитину концентруватися на роботі і виконувати її до кінця. Якщо не виходить, попросіть її переробити. Вкажіть, якщо робота виглядає погано.

2.У вихованні дітей батьки мають бути вимогливими. Не розділяйте частої зміни захоплень. Прагніть разом вивчити той вид діяльності, який захопив ваше чадо на даному етапі. Не дозволяйте пропускати заняття, завжди підвищуйте планку після чергового досягнення. І не забувайте хвалити.
3.Цікавтесь оточенням сина або дочки. Обговорюйте різні ситуації, підказуйте як поводитися, щоб не образити, а навпаки, порадувати друзів або дорослих. 4.Не забувайте, що така психологія дітей – це особливості сангвінічного типу нервової системи. Допомагайте дитині корегувати слабкі сторони свого характеру.

Be the first to comment

Leave a Reply