Особливості проведення ЗНО з географії у 2011 році

У разі якщо для вступу до вищого навчального закладу необхідно вам необхідно пройти тестування з географії, зверніть увагу на особливості проведення ЗНО з цього предмета у 2011 році

Тест ЗНО з географії складається із завдань п’яти форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності, завдань на встановлення правильної послідовності, завдань множинного вибору з короткою відповіддю та завдань відкритої форми з короткою відповіддю.

Тест складається з 60 завдань, на розв’язання яких учасникам тестування буде відведено 150 хвилин.

Завдання з вибором однієї правильної відповіді – до кожного із завдань вам буде запропоновано 4 варіанти відповіді, серед яких лише один правильний. Тест містить 42 завдання цієї форми (від 1 до 42), що будуть оцінені у 0 або 1 тестовий бал в залежності від наданої відповіді.

Завдання на встановлення відповідності – до кожного завдання у двох колонках подано інформацію, яку позначено цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконуючи завдання вам необхідно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами і буквами (утворити логічні пари). Тест містить 6 завдань на встановлення відповідності (від 43 до 48).

За виконання завдання на встановлення відповідності учасникам буде нараховано 0, 1, 2, 3 або 4 тестових бали: 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність (логічну пару); 0 балів, якщо не вказано жодної правильної логічної пари або відповіді на завдання не надано.

Завдання на встановлення правильної послідовності – у завданні пропонується розташувати факти, події, об’єкти позначені літерами, у певній послідовності, де перші факт, подія, об’єкт мають відповідати цифрі 1, другі – 2, треті – 3, четверті – 4.

Тест містить 5 завдань цієї форми (від 49 до 53), що оцінюються у 0, 1 або 2 тестових бали.

2 бали буде зараховано, якщо правильно вказано послідовність усіх подій; 1 бал, якщо вказано частково правильну послідовність подій тільки першу та другу події, другу та третю, третю та четверту або першу та четверту події; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь на завдання або відповіді не надано.

Завдання множинного вибору з короткою відповіддю – до кожного із завдань пропонується 6 варіантів відповіді, серед яких три правильні. Завдання буде вважатися виконаним, якщо учасник вибрав та записав правильні три цифри (від 1 до 6) у бланку відповідей.

Оцінювання завдання відбуватиметься за наступною схемою: 1 бал за кожну правильно вказану цифру (відповідь) із трьох можливих; 0 балів, якщо не вказано жодної правильної цифри (відповіді) або відповіді на завдання не надано.

Тест містить 5 завдань такої форми (від 54 до 58).

Завдання відкритої форми з короткою відповіддю – числову відповідь необхідно вписати до бланку відповідей. Завдання вважається виконаним, якщо у бланку А записана правильна відповідь. Розв’язання завдань у чернетці не перевіряються і до уваги не беруться.

За виконання завдання буде нараховано 0 або 2 тестових бали. 2 бали, якщо зазначено правильну відповідь; 0 балів, якщо зазначено неправильну відповідь або завдання не виконано. Тест містить 2 завдання відкритої форми з короткою відповіддю (від 59 до 60).

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту з географії – 95.

Радимо учасникам тестування з географії ознайомитися з прикладами тестових завдань з коментарями фахівців та формою заповнення бланка А. Також зверніть увагу на зразки завдань тесту з географії.

Нагадаємо, тестування з географії відбудеться у середу 22 червня. Звертаємо увагу абітурієнтів на дотриманні правил допуску до пунктів тестування та бажаємо успіхів.

З метою перевірки підготовки абітурієнти також можуть скористатися тренувальними тестами ЗНО онлайн.

 

 

 

 

За матеріалами: Освіта.ua

Be the first to comment

Leave a Reply