Учні Золочівського ОЗ ЗСО відвідали форум видавців

Книги – морська глибина:

Хто в них пірне аж до дна,

Той, хоч і труду мав досить

 Дивнії перлини виносить.

Франко І. Я.

Вересень асоціюється у нас завжди з початком навчального року,святом Першого вересня, плавним переходом літа в осінь. І хоч більшість українців не дуже хоче приходу осені через холоди, проте це небажання компенсовується тим, що саме у вересні щорічно у Львові проходить  найбільший книжковий, літературний, культурний захід України і Центрально-Східної Європи – Форум видавців. Цьогоріч книжковий ярмарок тривав з 19 по 23 вересня у Палаці Мистецтв та 50 локаціях міста.

Фокусною темою фестивалю був «Ринок свободи». У межах цієї теми організатори пропонували  поговорити про те, як кожен з нас «торгує» своїми уявленнями про свободу під тиском обставин: щоразу підвищуючи або знижуючи ставки. Про те, як визначається ціна на свободу, залежно від умов торгівлі та суб’єкту, який стає її споживачем. Про спекуляції поняттями свободи, які активно використовуються у пропаганді.

Поціновувачами книжкової ярмарки стали учні-активісти та самоврядування Золочівського ОЗ ЗСО №2 ім. М.Шашкевича, які у супроводі педагогів-організаторів Хомич Ю.В. та Рибахи  І.П. 20 вересня  відвідали Форум видавців. Учні були надзвичайно вражені кількістю видавництв та письменників ( понад 1000), які брали участь у Форумі , та різноманітністю представлених жанрів книг. Вони зуміли вибрати для себе цікаві літературні новинки,хоч вибір був і нелегкий. Найбільше зацікавлення викликали торгові намети «Видавництва Старого Лева» та «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Також учні отримали неймовірні враження від спілкування з відомим казкарем Сашком Лірником, який озвучував українські мультики, вони ніби поринули у своє таке недалеке дитинство.

Від поїздки всі отримали максимальне задоволення, здобули  мотивацію до читання книг та бажання відвідати Форум видавців на наступний рік.

Педагог-організатор Хомич Ю.В.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook