Святкування Дня захисника України у Золочівському ОЗЗСО І-ІІІ ст.№2 ім.М.Шашкевича

Найбільш український день 14 жовтня,коли святкуємо одразу чотири свята, Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва, День Української Повстанської армії Золочівський опорний заклад загальної середньої освіти №2 імені Маркіяна Шашкевича відзначив «Фестивалем строю та пісні», до якого з хвилюванням готувалися учні 9-11-х класів. Це свято наших друзів, батьків, родичів, які зі зброєю в руках захищають Україну від російського окупанта, Героїв, які загинули в боротьбі за свою державу.

Старшокласників вітали і підтримували командир Навчального центру Національної Гвардії України Кулик М.В, заступник командира з виховної роботи Удовиченко В.Г.,представники 145-го окремого ремонтно-відновлюваного полку майор Чапран О.В. та лейтенант Стасів Р.Б., полковник у відставці, колишній учитель предмету Захист Вітчизни Авескулов Є.Д.,випускник школи отець Тарас Жуковський, батьки учнів підполковник Моспан Є.А. та жінка-військовослужбовець Паламар О.М.

Окремою частиною фестивалю став показовий виступ учасників шкільного гуртка “Сокіл.Джура”, які уміло показали ефектні стройові елементи (керівник Проців П. О.).

Стройовим маршем з українськими народними піснями учні показали, що у нашій школі зростає надійна зміна українським лицарям, які зараз на сході захищають нас від російської імперії зла

Відзначаючи добру підготовку учасників фестивалю, директор школи Кравчук В.Г. дякував керівництву Навчального центру Національної Гвардії України за допомогу у вишколі учнів, учителям фізкультури, класним керівникам та педагогам-організаторам за допомогу у підготовці цього чудового дійства.

Надзвичайно емоційним та гідним звання українця було завершення фестивалю. Учні школи серцем відчули свій обов’язок одразу ж по закінченню показових виступів заспівати гімн України. Саме з їхніх уст першим в унісон пролунало: «Ще не вмерла України ні слава,ні воля…», випередивши усіх інших, в очах виблискувала щирість та гордість за великий і незламний український народ. Школярі довели,що « ми,українці- вільні люди! І з нами наша правда й сила! Й допоки світ стоїть, так буде!”

Слава Україні! Героям Слава!

Хомич Ю.В., педагог-організатор закладу

Фотогалерея

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook