Семен Ничвид зайняв ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі

Учень нашої школи зайняв ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі5-7 грудня 2014 року у Дрогобицькому педагогічному університеті імені Івана Франка (м. Дрогобич Львівської обл.) відбувся VII-й Всеукраїнський Відкритий конкурс баяністів-акордеоністів «Візерунки Прикарпаття». У ньому взяли участь учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, середніх спеціальних музичних шкіл-інтернатів, студій педагогічної практики при вищих навчальних закладах І-ІІ та ІІІ-IV рівнів акредитації, студенти молодших курсів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, колективи за участі викладачів ДМШ, ДШМ, вищих навчальних закладів.

На конкурсі звучали виступи представників Львівщини, Івано-Франківщини, Волині, Київщини, Житомирщини, Харківщини, Дніпропетровщини, Хмельниччини, Тернопільщини, Буковини, Закарпаття, Запоріжжя тощо. Були й учасники з сусідніх країн – Польщі та Білорусії.
Місто Золочів представив учень Золочівської державної музичної школи Семен Ничвид класу Осташевської Галини Петрівни. Виконуючи на акордеоні прелюдію Й.С. Баха та вальс-мюзет П.Піццигоні, він привернув особливу увагу журі і завоював ІІ почесне місце та був нагороджений дипломом. Юний лауреат зізнався, що його перемога – це результат щоденної кропіткої праці та навчання, а також допомоги його вчителя Галини Петрівни та всього педагогічного колективу Золочівської музичної школи.
Вітаємо Семенка з перемогою, бажаємо натхнення, нових здобутків та творчих злетів!

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook

Be the first to comment

Leave a Reply