Підготувала: Сидорович Л.М.
Скачати
|
Тема: Шкільні предмети
Мета: Розширення та узагальнення знань учнів за темою «Шкільні предмети»,
удосконалення навичок аудіювання, розвиток комунікативних умінь учнів.
Обладнання: Фотографії школи, роздатковий дидактичний матеріал, м’яч, конверт.
Хід уроку.
I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
Aim 1. Повідомлення теми і мети уроку.
Привітати учнів, повідомити про гостей, що завітали у нашу школу. Повідомити тему та мету уроку, запропонувати учням представити нашу школу.
Т: Dear pupils! Today we have many guests at our lesson. They are English teachers from other schools. Let’s greet them.
P-s: Welcome to our school!
T: Today we’ll speak about school subjects and you will show what you learn at some lessons. But, I think, our guests would like to learn more about our school. Can you describe our school?
II. Основна частина уроку.
Speaking 1. Розповідь про нашу школу.
Т: We want to give our guests photos of our school as a present.
(Учень роздає гостям фотографії школи)
Vocabulary 2. Повторення назв шкільних навчальних предметів.
Practice На дошці зображена частково карта Mind- Map “School Subjects”
- Прочитати і перекласти на українську мову назви шкільних предметів з карти.
- Доповнити карту, дописавши ті предмети, які учні вивчають (по черзі по одному слову).
Check on 3. Контроль домашнього завдання.
Homework Зачитування міні – опису улюбленого шкільного предмету.
Учні повинні відгадати, який це предмет (2-3 учні).
4. Показ фрагментів уроків.
Т: Today we have an unusual lesson. Let’s show our guests different lessons at
our school.
Auding 1) Показ уроку зарубіжної літератури.
(Listening) Аудіювання тексту — біографії Даніеля Дефо.
Роздати учням листочки з ключовими словами.
Key words:
was born – народився uninhabited – безлюдний
at first – спочатку island – острів
journalist – журналіст useful – корисний
merchant – купець later – пізніше
novel – роман
T: The first lesson in our timetable is World Literature.
I’ll read you about a famous English writer. Try to understand everything and remember as much as possible. Then you will answer some questions. (Учні слухають текст. Потім відповідають на питания).
Daniel Defoe
Daniel Defoe is a famous English writer. He was born in London in 1660.
He began to write stories when he was a schoolboy. At first Defoe was a merchant then he became a journalist.
Daniel Defoe was an old man of sixty when he wrote his first novel. It was “Robinson Crusoe”. In this novel Defoe told about a man who lived on an uninhabited island for many years. Robinson Crusoe worked all the time and learned to make many useful things. This book is very interesting.
Later Daniel Defoe wrote some other books but they are not so interesting as his first novel.
Work in groups 2) Показ уроку математики.
T: The second lesson in our timetable is Mathematics.
Do you like to count and to do sums? Do you like to work in groups? Let’s divide the class into 3 groups. You can take a card with a number of your group from the envelope.
(Учні витягують з конверта номерок групи, сідають по групах).
Т: Each group has a card with a task. Do a sum and write the answer on the paper.
( Переможець, що розв’язав першим, зачитує умову задачі і розв’язання)
( Одночасно) По одному учневі з групи виходять на середину класу,
витягують по черзі карточку з прикладом, усно розв’язують його ( по
два приклади кожному).
Physical 3) Демонстрація фрагмента уроку фізкультури.
Exercises T: I see, that you like Mathematics. But I think, that you are tired and want to
rest. Our next lesson is Physical Training. So, who is our trainer today? (Виходить на середину учень – тренер)
Р: Friends! Stand up and repeat after me!
( Учень віддає команда, клас повторюе їх вголос і виконує за тренером»).
Vocabulary T: I have a nice ball. I suggest playing with this ball. The game is called
“Remember the world”
Practice (Учні кидають один одному м’яч, називаючи українською мовою слово
по темі «Шкільні предмета», учень, що ловить м’яч мае сказати це слово по – англійськи і назвати інше слово українською мовою для наступного учня. Хто не встигає перекласти слово, вибуває з гри).
4)Показ уроку англійської мови.
Т: I see, that you like playing different games. Our next lesson is English.
Oral Practice Do you like English? What do you usually do at your English lessons?
Writing T: I give you cards with mixed words. Your task is to put the words in order
to make up a sentence and write down it on the sheet of paper. ( Роздати по одному речению кожній групі. Учні виконують завдання,
зачитують свої речения).
Vocabulary (Одночасно) Двое учнів виходять до столу і за одну хвилину
Practice складають з розрізаних кусочків слова по темі.
Т: I see that you are friendly and you can help each other. I know that you like to sing songs. Our last lesson is Music. Let’s sing a song “Together”.
Співають:
Read, read, read the words,
Read the words together.
Learn, learn, learn the poem, Learn the poem together.
………….
(Play the game,
Write the words,
Sing a song…)
Summarizing. III. Заключна частина уроку.
- Підсумок уроку, виставлення оцінок.
- Роздати учням вирізані різнокольорові пелюстки. Вони пишуть, що їм сподобалось на уроці. Зачитують. Один учень допомагає наклеїти пелюстки на плакат у вигляді квітки.
Т: Let’s make a magic flower. Write what you liked at our today’s lesson.
(P…), glue these coloured petals and make a magic flower.
Home task 3. Домашнє завдання. Розповісти про сьогоднішній урок
англійської мови.
Leave a Reply
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.