Засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів Золочівського освітнього округу №2

03.11.2017року на базі Золочівської ЗОШ I-III ст.№2 ім.Маркіяна Шашкевича відбулося методичне засідання вчителів початкових класів Золочівського освітнього округу №2.

Роботу методичного об’єднання розпочала вчитель початкових класів Золочівської ЗОШ I-III ст.№2 Леськів Л.О..Вона провела тренінг з організації ранкової зустрічі у початкових класах, на якому ознайомила колег з основними компонентами цих зустрічей та їх місцем у повсякденному розкладі діяльності класу, де панує атмосфера піклування та відповідальності. Любов Олегівна зазначила, що ранкова зустріч створює позитивну атмосферу в учнівському колективі на весь навчальний день у школі.

В рамках обміну досвідом вчителі початкових класів Золочівської ЗОШ I-III ст.№2 Бишко М.В., Василишин С.М., Яркун Х.М. провели майстер – клас « Калейдоскоп інтерактивних методів».

Вони поділились інтерактивними вправами та іграми, які використовують на своїх уроках і які дають бажаний результат.

Не менш цікавим і змістовним був виступ вчителя – методиста Золочівської ЗОШ I-III ст.№2 Кравчук М.П. на тему «Формування соціальних комунікативних компетентностей учнів початкових класів з використанням активних методів освіти». Провідна ідея досвіду – формувати комунікативні компетентності молодших школярів засобами інтерактивного навчання. Марія Петрівна зазначила, що успішний випускник початкової школи вміє співпрацювати з однолітками та знаходити порозуміння з дорослими, навчений працювати в команді та має розвинені лідерські якості, толерантний та, саме головне, комунікативний.

Продовжили зустріч вчителі початкових класів Золочівської ЗОШ I-III ст.№2 Дзендровська Н.Р. та Гринюк І.Р., які провели гру

«Квест» на тему « М.Шашкевич і Золочівський край».

На закінчення вчителі освітнього округу відвідали шкільний музей «Шашкевич і Золочівщина». Керівник музею Поцілуйко Л.П. та учні школи глибше познайомили гостей із життям і творчістю М.Шашкевича, а також видатних людей нашого краю.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook10Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Коментарі із Facebook