Як захистити від застуди найменших – діти, застуда, здоров’я, профілактика грипу, вірусні захворювання, ліки.

Підготувала: Патрик О.Г.

Для дітей вкрай важлива профілактика ГРЗ, грипу та застуди. Профілактика, в основному, полягає у прищепленні дитині звички до здорового способу життя та гігієну, проте якщо ризик заразитися дійсно великий, іноді рекомендується приймати спеціальні препарати.
Змалку необхідно зміцнювати імунітет дитини. Багато батьків, турбуючись за здоров’я свого малюка, зайво кутають його. У результаті дитина, особливо якщо він активний і любить грати в рухливі ігри, потіє, і потім застуджується від найменшого протягу. Необхідно загартовувати організм дитини. Звичайно, нікому не прийде в голову відправляти малюка грати в снігу в легкій куртці або обливатися холодною водою, однак порекомендувати контрастний душ можна – це корисно і для імунітету, і для кровообігу.
Також для профілактики застуди та грипу, та та інших захворювань, необхідне збалансоване харчування і достатня кількість вітамінів. Краще, щоб усі необхідні вітаміни надходили з їжі – свіжого м’яса, якісного хліба, овочів і фруктів. Однак нерідко, особливо взимку, коли знайти якісні свіжі фрукти буває непросто, рекомендується приймати вітамінні комплекси.
Під час сезонних спалахів простудних і вірусних захворювань потрібно оберігати дитину від контактів з хворими людьми. Якщо в класі вболіваю кілька людей, краще на якийсь час забрати дитину зі школи. Також варто залишити малюка вдома, якщо він відчуває нездужання, але основні симптоми – жар, кашель, нежить – ще не проявилися. Чим раніше буде розпочато лікування ГРЗ у дітей, тим швидше вдасться впоратися з хворобою. Дітям не завжди підходять ті ж ліки, які беруть дорослі. Лікар випише спеціальні дитячі ліки від ГРЗ, які потрібно буде приймати за графіком. Зараз випускають приємні на смак кошти, так що змусити дитину випити сироп або мікстуру тепер не складе особливої ??проблеми. Завдяки цьому вилікувати маленького пацієнта стає трохи легше. Після хвороби дитині варто деякий час утриматися від переохолодження і фізичних навантажень. Коли ж організм зміцніє, здоровий малюк може повернутися до звичного способу життя.

http://megasite.in.ua

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Коментарі із Facebook

Коментарі

Залишіть коментар