ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ НЕБЕСНОЇ СОТНІ У ЗОЛОЧВСЬКІЙ ЗОШ №2 ім.Маркіяна Шашкевича (ВІДЕО)

У вівторок, 20 лютого, учнівський та педагогічний колектив Золочівської ЗОШ №2 ім. Маркіяна Шашкевича провели ряд заходів щодо вшанування учасників Революції гідності та пам’яті Героїв Небесної сотні.

Заняття в школі цього дня розпочалися під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача». Понад тисячі школярів  схилили голови у хвилині мовчання. У холі школи, біля стенду Героїв Небесної Сотні,  було   запалено лампадки  в світлу пам’ять полеглих . Представники учнівського самоврядування для  8 класів  підготували  та провели виховну годину «Небесна сотня» , а також для школярів було продемонстровано відеоролики присвячені історичним подіям в Україні під час Революції Гідності.  Учнями 2 класів було проведено тематичний  флешмоб «Небесна Сотня білих журавлів…».

Шанс на зміни нам дістався дорогою ціною, ціною людських жертв, ціною втрати частини території. Ми щодня повинні пам’ятати про тих, хто віддав своє життя за Україну – за таку Україну, про яку усі ми мріємо… Герої не вмирають! Слава Героям!

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ВІДЕО

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook