Вітаємо призерів районних олімпіад та конкурсів і їх наставників

Призери учнівських олімпіад
Призери учнівських олімпіад

Вітаємо призерів районних олімпіад та конкурсів і їх наставників

 

 

Прізвище та ім’я учня

 

 

Клас

 

 

Предмет

 

Зайняте

місце

Прізвище та ініціали педагога,який підготував
1 Волошин Вікторія 5-Г конкурс ім. П. Яцика 3 Бартошик Л.М.
2 Чепелюк Марія 6-А математика 2 Серкіс А.Р.
3 Третяк Арсен 7-А фізика 3 Пуківський А.П.
математика 3 Цімко Я.А.
хімія 3 Патрик О.Г.
4 Ковалишин Ольга 7-В конкурс ім. П.Яцика 3 Бартошик Л.М.
5 Бриль Олександр 8-А історія 2 Петриняк В.В.
6 Майба Діана 8-Б історія 2 Шуневич П.М.
7 Миць Вікторія 8-В біологія 2 Болюбаш Л.Я.
англійська мова 1 Кутянська М.Д.
хімія 1 Шуневич Г.П.
8 Погончук Назар 8-Г фізика 2 Пуківський А.П.
хімія 3 Шуневич Г.П.
математика 3 Лещишин О.М.
9 Мицко Дмитро 8-Д географія 3 Карпа Т.М
10 Вовнянка Оксана 8-Д християнська етика 3 Косенко С.З.
11 Підгірна Христина 9-А біологія 1 Яріш М.П.
фізика 3 Маньовська Г.В.
12 Миськів Олег 9-Б трудове навчання 1 Бучинський А.В.
13 Вацлавська Світлана 9-Б географія 1 Карпа Т.М.
14 Петльований Дем’ян 9-В правознавство 3 Петриняк В.В.
15 Мартиняк Віталій 9-В історія 2 Мельник С.В.
16 Заяць Ярослав 9-В історія 3 Мельник С.В.
17 Луців Ольга 9-Д правознавство 1 Петриняк В.В.
18 Трухан Назар 9-Г англійська мова 3 Смолінська Н.П.
19 Мадзей Софія 10-А конкурс ім. П. Яцика 2 Бурик І.С.
англійська мова 2 Голотюк Н.Б.
20 Чепелюк Богдан 10-А хімія 2 Патрик О.Г.
фізика 1 Маньовська Г.В.
ІКТ 1 Мельник Б.М.
інформатика 1 Мельник Б.М.
21 Шевелюк Віталій 10-Б біологія 1 Шемечко Г.М.
правознавство 3 Петриняк В.В.
ІКТ 2 Мельник Б.М.
екологія 2 Шемечко Г.М.
22 Окотруб Дмитро 10-Б ІКТ 2 Мельник Б.М.
23 Костів Віктор 11-Б фізика 2 Маньовська Г.В.
24 Чорнолевський Павло 11-А правознавство 2 Петриняк В.В.
трудове навчання 2 Бучинський А.В.
25 Іванчишин Богдан 11-А ІКТ 1 Мельник Б.М.
трудове навчання 3 Бучинський А.В.
26 Франків Аліна 11-Б ІКТ 3 Мельник Б.М.
астрономія 3 Маньовська Г.В.
27 Рожелюк Олеся 11-Б ІКТ 3 Мельник Б.М.
28 Реплянська Тетяна 11-Б трудове навчання 1 Левкович Т.М.
29 Боднар Юлія 11-Б астрономія 1 Маньовська Г.В.
економіка 3 Надорожняк І.М.
30 Хаблюк Олеся 11-А географія 3 Надорожняк І.М.
31 Деленговська Анастасія 11-Б біологія 3 Шемечко Г.М.
32 Петелицька Софія 11-Б екологія 3 Яріш М.П.
біологія 3 Шемечко Г.М.

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
10Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook