Вітаємо наших призерів районних і обласних олімпіад!

Дирекція та педагогічний колектив щиро дякує нашим призерам районних і обласних олімпіад.

 

 

 

 

 

 

Призери районних олімпіад 2011-2012 н.р.

Прізвище та ім’я учня

Клас

Предмет

Зайняте місце

Прізвище та ініціали педагога, який підготував

Поцілуйко Олена

10-Б

Укр. мова

ІІІ

Переймибіда О.С.

Олійник Ілона

11-А

Укр. мова

ІІ

Стасюк І.І.

Франків Роман

11-В

Фізика

ІІ

Маньовська Г.В.

Бабій Андрій

10-Б

Фізика

І

Маньовська Г.В.

Оліярчук Надія

9-В

Фізика

ІІ

Маньовська Г.В.

Кутянський Віталій

8-А

Фізика

І

Пуківський А.П.

Кутянський Віталій

8-А

Англ. мова

І

Смолінська Н.П.

Бойко Марія

9-Б

Англ. мова

ІІ

Банах Ю.О.

Городиловська Марія

10-В

Англ. мова

І

Смолінська Н.П.

Кмиць Ірина

8-Г

Христ. етика

І

Косенко С.З.

Налужний Роман

11-А

Інформатика

ІІІ

Олійник Б.П.

Гулик Христина

10-Б

Екологія

І

Болюбаш Л.Я.

Кутянський Віталій

8-А

Біологія

І

Болюбаш Л.Я.

Гулик Христина

10-Б

Біологія

ІІІ

Болюбаш Л.Я.

Тимків Олена

11-Б

Біологія

ІІ

Болюбаш Л.Я.

Кмиць Ірина

8-Г

Біологія

ІІ

Шемечко Г.М.

Городиловська Марія

10-В

Математика

І

Цімко Я.А.

Карапчук Наталія

8-А

Франц. мова

І

Гупаловська Л.О.

Касперська Світлана

11-А

Франц. мова

ІІІ

Гупаловська Л.О.

Петриняк Павло

10-Б

Інформатика

ІІ

Залужець Ю.В.

Кутянський Віталій

8-А

Географія

ІІІ

Надорожняк І.М.

Бабій Андрій

10-Б

Географія

І

Надорожняк І.М.

Франків Роман

11-В

Географія

ІІІ

Карпа Т.М.

Франків Роман

11-В

Інформатика

ІІІ

Іванчишин А.Б.

Зихор Андрій

11-В

Інформатика

ІІІ

Іванчишин А.Б.

Захарків Богдан

11-В

Інформатика

ІІ

Іванчишин А.Б.

Захарків Богдан

11-В

Інформаційні технології

ІІ

Іванчишин А.Б.

Невідомий Олег

9-Б

Труд. навчання

І

Стець В.І.

Хомич Юлія

9-Б

Труд. навчання

ІІ

Левкович Т.М.

Макух Володимир

11-В

Труд. навчання

І

Стець В.І.

Банах Ольга

11-В

Труд. навчання

І

Левкович Т.М.

Сембай Юрій

9-Б

Інформатика

ІІ

Олійник Б.П.

Височанський Ярослав

9-Б

Інформатика

ІІІ

Олійник Б.П.

Оліярчук Надія

9-В

Хімія

ІІ

Патрик О.Г.

Бабій Андрій

10-Б

Хімія

І

Шуневич Г.П.

Кмиць Ірина

8-Г

Хімія

ІІІ

Шуневич Г.П.

Оліярчук Надія

9-В

Правознавство

ІІ

Петриняк В.В.

Налужний Роман

11-А

Правознавство

І

Петриняк В.В.

Налужний Роман

11-А

Економіка

ІІІ

Надорожняк І.М.

Кутянський Віталій

8-А

Історія

І

Войнарович О.З.

 

Призери обласних олімпіад 2011-2012 н.р.

 

Налужний Роман

11-А

Правознавство

ІІІ

Петриняк В.В.

Кутянський Віталій

8-А

Біологія

ІІІ

Болюбаш Л.Я.

Бабій Андрій

10-Б

Географія

ІІ

Надорожняк І.М.

Кмиць Ірина

8-Г

Христ. етика

ІІІ

Косенко С.З.

Невідомий Олег

9-Б

Труд. навчання

ІІІ

Стець В.І.

Макух Володимир

11-В

Труд. навчання

ІІІ

Стець В.І.

Франків Р.,ЗахарківБ.,
Бабій А., Курч Б., Макух В., Гайдар Я.

 

Турнір юних фізиків

ІІІ

Маньовська Г.В.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Коментарі із Facebook

Коментарі

Залишіть коментар