Уклін тобі, Тарасе!

Підготувала: Тихонько О.В. – бібліотекар школи

Нещодавно у приміщенні шкільної бібліотеки Золочівської ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 ім. М. Шашкевича відбувся конкурс читців поезії Т. Г. Шевченка.
Захід було проведено з ініціативи шкільних бібліотекарів Стець Л. С. та Тихонької О. В. за сприяння вчителів української та літератури.
Велика кількість конкурсантів і ще раз доводить, що вогненне слово Кобзаря залишається нетлінним із покоління в покоління у наших серцях.
Конкурс розпочався зі вступного слова заступника директора школи з виховної роботи Патрик О. Г., котра привітала всіх присутніх і побажала успіхів у всіх їхніх починаннях.

Незважаючи на те, що учасників було багато, конкурс пролетів дуже швидко, адже в атмосфері, де панує талант, експресія почуттів, душевність, а також ліризм і романтика творів Т. Г. Шевченка, відчуття часу зникає, зате з’являється заряд позитиву, душевний спокій і суцільне задоволення.

У складі журі були: соціальний педагог школи Смолінська О. Ф. та бібліотекарі школи. Суддівському складу було надзвичайно важко визначати переможців, адже всі учасники показали високий рівень майстерності декламаторів. Задля створення рівних умов у змаганні всіх учасників було поділено на дві групи: І група це учні п’ятих і шостих класів, ІІ група – це учні сьомих, восьмих і дев’ятих класів.
Серед п’ятих і шостих класів призові місця розподілилися так: І місце зайняв учень 5-Б класу Ничвид Семен за літературно-музичну композицію «Зоре моя вечірняя…»;  ІІ місце посів однокласник Семена – Чепелюк Богдан за декламацію уривка з твору «Перебендя»; ІІІ місце дісталося учневі               6-В класу Урядкові Богдану за виконання поезії «Розрита могила».
У групі 7-9-х класів «золото» здобула учениця 7-В класу Невідома Ольга за літературно-музичну композицію «Бандуристе, орле сизий»; срібним призером стала учениця 8-Б класу Квас Оксана за виконання твору «Стоїть в селі Суботові…»; «бронзу» виборола учениця 9-Б класу Кравець Ірина, котра декламувала поезію «І виріс я на чужині».
Дирекція школи, вчителі та бібліотекарі від усього серця вітають переможців і їхніх батьків. Бажаємо нових досягнень на творчій ниві, і нехай слово Кобзаря повсякчас запалює Ваші юні серця любов’ю до Батьківщини, рідної мови, пісні, думи та додає натхнення в усіх творчих починаннях.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Коментарі із Facebook

Коментарі

Залишіть коментар