У Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 імені Маркіяна Шашкевича пройшли уроки мужності спільно з військослужбовцями Навчального центру НГУ

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності України  та популяризації військових традицій  у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 імені Маркіяна Шашкевича 11 жовтня 2017 року пройшли   уроки мужності спільно  з військовослужбовцями Навчального центру Національної Гвардії України. Гості  демонстрували  фільм про   Національну Гвардію України, показували як  скласти та розкласти зброю та роботу  засобів зв’язку в дії. Учні дізналися, що разом з військовими у Навчальному центрі  НГУ тепер служать і військові капелани. Присутній капелан о.Андрій запросив дітей до спільної молитви за мир, спокій і припинення бойових дій. Учні із захопленням спробували розкласти зброю , випробовували пристрої зв’язку , відчули на собі міцність та важкість військової амуніції.  Фрагмент  такого уроку відзняли журналісти телеканалу ТРК «Україна» .

Дирекція школи привітала присутніх із святом Дня Захисника Вітчизни, подякувала  за  багаторічну співпрацю, а  учні початкової школи виготовили для наших захисників  символічні долоньки з сердечком любові і теплоти .

 

Педагог-організатор школи Рибаха І.П.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Коментарі із Facebook