Робота з обдарованою молоддю у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Подяка учням і вчителямОкрім цього, учні школи брали участь у різноманітних конкурсах, де показали наступні результати:

 

Назва конкурсу

На якому
рівні
проводився

Прізвище та ім’я учня

Клас

Зайняте
місце

Прізвище та ініціали вчителя, який підготував

Конкурс
ім. П. Яцика

районний

Боднар Юля

6 – Б

ІІІ

Денис О. С.

Конкурс творів-роздумів за творами
Т. Г. Шевченка

районний

Поцілуйко Олена

11 – Б

І

Переймибіда О. С.

Конкурс творів-роздумів за творами
Т. Г. Шевченка

районний

Бойко Мар’яна

10 – Б

ІІ

Бартошик Л. М.

Конкурс творів-роздумів за творами
Т. Г. Шевченка

районний

Боднар Юля

6 – Б

ІІ

Денис О. С.

Конкурс творів-роздумів за творами
Т. Г. Шевченка

районний

Чепелюк Богдан

5 – Б

ІІІ

Стасюк І. І.

Складання поезій про Г. Сковороду

районний

Іващишин Оксана

11 – В

ІІ

Бурик І. С.

Участь у конкурсі «Барви Дністра»

обласний

Оришчук Олена

5 – А

Сертифікат «Міжнародного конкурсу»

Бурик І. С.

Аналіз участі у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад свідчить, що вчителі пожвавили роботу із здібними та обдарованими учнями, більше уваги приділяють індивідуальній та позакласній роботі, тому щороку спостерігається якісна і результативна участь команд школи у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін.
Виходячи з вищесказаного,
НАКАЗУЮ:
            1. За підготовку учнів школи до ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, зайняті учнями призові місця оголосити подяку вчителям: Маньовській Г. В., Бурик І. С., Яріш М. П., Гупаловській О.О., Карпі Т. М., Шуневичу П. М., Кальченко С. Р., Косенко С.З., Налужній О.І., Патрик О. Г., Болюбаш Л. Я., Смолінській Н. П., Пуківському А. П., Петриняк В. В., Левкович Т. М., Переймибіді О. С., Шуневич Г. П., Войнарович О. З., Петриняк В. В., Цімко Я. А., Залужець Ю. В., Проціву П. О., Надорожняк І. М., Бойко Н. Р., Шемечко Г.М., Банах Ю. О., Іванчишин А. Б.,
2. За активну участь в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад, зайняті призові місця оголосити подяку таким учням школи: Бурак Тетяні (7 – А кл.), Заброцькій Соломії (8 – Б кл.), Сукмановській Марії ( 8 – Г кл.), Процик Христиній (8 – Г кл.), Кутянському Віталію ( 9 – А кл.), Цітинському Роману ( 9 – А кл.), Карапчук Наталії ( 9 – А кл.) , Олійник Юлії ( 9 – В кл.), Кмиць Ірині ( 9 – Г кл.), Тарапаті Олегу ( 10 – А кл.), Войтків Оксані ( 10 – А кл.), Хомич Юлії (10 – Б кл.), Бойко Марії (10 – Б кл.) , Сембай Наталії ( 10 – Б кл.), Маринець Оксані (10 – Б кл.), Поцілуйко Олені ( 11 – А кл.), Діжак Ользі(11 – А кл.), Бабію Андрію (11 – Б кл.), Петриняку Павлу (11 – Б кл.), Гулик Христині (11 – Б кл.), Семчишину Володимиру (11 – Б кл.), Дутчак Софії (11 – В кл.), Гарасимишин Надії (11 – В кл.), Городиловській Марії (11 – В кл.), Мірчук Юлії (11 – В кл.), Іващишин Оксані (11 – В кл.).
3. За підготовку учнів школи до конкурсу творів-роздумів за творами Т. Г. Шевченка, Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, конкурсу складання поезій про Г. Сковороду,   обласному конкурсі «Барви Дністра» зайняті учнями призові місця оголосити подяку вчителям: Денис О. С., Бурик І. С., Бартошик Л. М., Денис О. С., Стасюк І. І.,Бурик І. С., Переймибіді О. С.
4. За активну участь в конкурсах, зайняті призові місця оголосити подяку таким учням школи: Боднар Юлі ( 6 – Б кл. ), Оришчук Олені ( 5 – А кл.), Бойко Мар’яні (10 – Б кл.), Чепелюк Богдан ( 5 – Б кл.), Іващишин Оксана ( 11 – В кл.), Поцілуйко Олена ( 11 – Б кл.)
5. За підготовку учнів школи до районного та обласного конкурсу «Сурми звитяг», та одержану перемогу у районному етапі оголосити подяку вчителю музики Кухті М. В. 
6. За активну участь в конкурсі, одержану перемогу  оголосити подяку таким учням школи: Мірчук Юлії (11 – Вкл.), Стецик Соломії (11 – В кл.), Біласу Маркіяну (11 – В кл.).
7. За підготовку учнів до районного театралізованого конкурсу на краще читання поезій світової літератури оголосити подяку вчителю світової літератури Заяць Л. Б.
8. За перемогу у театралізованому конкурсі на краще читання поезій світової літератури оголосити подяку таким учням школи: Кмиць Ірині ( 9 – Г кл.) та Курчу Богдану (11 – Б кл.)
9. Поновити банк даних на здібних та обдарованих учнів школи.
 Вчителі-предметники.  До 28 лютого 2013р.
10. Покращити роботу предметних гуртків та позакласну роботу з предметів інваріантної складової робочого навчального плану.
Вчителі-предметники Протягом року
11. Результативність участі учнів школи у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад врахувати при проходженні вчителями чергової та позачергової  атестації.
Дирекціяшколи Постійно
12. Заступникам директора школи з навчально-виховної роботи Лещишин О. М., Лопадчак Є. Д. виступити на шкільних МО вчителів школи з аналізом участі учнів школи в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад.
Січень-березень, 2013р.
13. Питання про результати районних предметних олімпіад розглянути на засіданні педагогічної ради.
14. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора школи з навчально-виховної роботи Лещишин О. М.

Директор школи:                             В. Кравчук

Коментарі із Facebook

Be the first to comment

Leave a Reply