«Рідна мова у серці народу буде жити на віки-віків!»

Рідна мова у серці народу буде жити на віки-віків
Рідна мова у серці народу буде жити на віки-віків

Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ .

21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. В Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема мови на українських землях нараховує кілька століть.

До відзначення Міжнародного Дня рідної мови учні разом із педагогом-організатором  Золочівської ЗОШ №2 ім.Маркіяна Шашкевича  провели акцію «Рідна мова у серці народу буде жити на віки-віків!». Під час даного заходу школярі роздавали перехожим золочів‘янам пам‘ятні листівки: «А як розмовляє Ваша дитина?» , « Хороші сусіди вітаються УКРАЇНСЬКОЮ!». Мета акції – популяризувати українську мову добрими справами та спілкуванням нею у побуті, на роботі, в соцмережах, тощо.

Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це – наш святий обов’язок, і за нас цього ніхто не зробить.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Коментарі із Facebook