Пишаємося минулим і крокуємо у майбутнє

До Дня захисника України 11 жовтня у стінах шкільної бібліотеки Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. М. Шашкевича представники Золочівської районної бібліотеки для дітей провели захід «Воїни світла, воїни добра».

Історичний екскурс проводили Кобзар Надія Пилипівна, завідуюча бібліотекою, та Кулян Христина Володимирівна, бібліотекар, для учнів 8-Г класу, котрих, звісно, супроводжувала класний керівник Бартошик Людмила Михайлівна.

Доповідачка розповіла школярам про історію свята та його неоднозначність. Адже 14 жовтня українці відзначають і День захисника України, заснований указом Президента Петра Порошенка, і релігійне свято Покрови Пресвятої Богородиці, і День українського козацтва, а також символічний День заснування Української Повстанської Армії.

Христина Володимирівна провела цікавий екскурс в історію всіх свят нашого народу, котрі припадають на 14 жовтня, показала учням міцний зв’язок між ними, розповіла про народні традиції, пов’язані з цим днем.

Школярі уважно слухали бібліотекаря та були активними. Особливо увагу дітей захопили вірші про учасників АТО та Пресвяту Покрову Богородиці.

Чудовим інформативним доповненням до слів Христини Володимирівни була інтерактивна презентація, а також книжкова виставка.

Завідуюча бібліотекою Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. М. Шашкевича

Тихонька О. В.   

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Коментарі із Facebook