Призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Шкільна олімпіадаПризери  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
та їх наставники з таких номінацій:

 

 

№ з/п

Прізвище та  ім’я учня

Клас

Предмет

Зайняте місце

Прізвище та ініціали педагога,
який підготував

1.

Урядко Богдан

7 – В

фізика

ІІІ

Маньовська Г. В.

2.

Пасічник Ярослав

8 – В

фізика

І

Пуківський А. П.

3

Миськевич Тарас

8 – Д

хімія

ІІІ

Яріш М. П.

4.

Заброцька Соломія

9 – Б

франц. мова

І

Гупаловська Л. О.

укр. мова

ІІІ

Бурик І.С.

біологія

ІІІ

Яріш М. П.

христ. етика

ІІІ

Косенко С. З.

5

Осташ Ірина

9 – Б

укр. мова

ІІІ

Бурик І.С.

біологія

ІІІ

Яріш М. П.

6

Вітязь Тетяна

9 – Б

правознавство

ІІІ

Петриняк В. В.

7

Гевко Орися

9 – В

труд. навчання

ІІІ

Левкович Т. М.

8

Сукмановська Марія

9 – Г

англійська мова

ІІІ

Кальченко С. Р.

ІКТ

І

Залужець Ю. В.

9

Процик Христина

9 – Г

правознавство

ІІ

Петриняк В. В.

хімія

ІІ

Шуневич Г. П.

10

Кузьмочко Юлія

9 – Г

ІКТ

ІІІ

Залужець Ю. В.

11

Карапчук Наталя

10-А

французька мова

ІІ

Гупаловська Л. О.

12

Луцишин Роман

10-А

програмування

І

Залужець Ю. В.

13

Коропатніцька Анастасія

10-А

ІКТ

ІІ

Залужець Ю. В.

14

Кутянський Віталій

10-А

англійська мова

ІІ

Банах Ю. О.

математика

ІІ

Налужна О. І.

біологія

І

Болюбаш Л. Я.

хімія

ІІ

Шуневич Г. П.

фізика

І

Пуківський А. П.

 

історія

ІІІ

Войнарович О. З.

15

Кмиць Ірина

10-А

правознавство

І

Петриняк В. В.

історія

ІІІ

Войнарович О. З.

українська мова

ІІ

Переймибіда О. С.

біологія

ІІІ

Блюбаш Л. Я.

христ. Етика

І

Травінська О. В.

16

Олійник Юлія

10-Б

англійська мова

І

Голотюк Н. Б.

17

Тарапата Олег

11-А

ІКТ

І

Олійник Б. П.

фізика

І

Пуківський А. П.

18

Войтків Оксана

11-А

ІКТ

ІІ

Іванчишин А. Б.

19

Чурило Наталія

11-А

ІКТ

ІІІ

Іванчишин А. Б.

20

Бойко Марія

11-Б

англійська мова

ІІ

Банах Ю. О.

історія

ІІ

Петриняк В. В.

21

Маринець Оксана

11-Б

англійська мова

ІІ

Банах Ю. О.

22

Присяжна Валентина

11-Б

труд. навчання

ІІІ

Левкович Т. М.

23

Невідомий Олег

11-Б

труд. навчання

І

Шуневич П. М.

24

Заболотний Тарас

11-Б

труд. навчання

ІІ

Шуневич П. М.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Коментарі із Facebook

Коментарі

Залишіть коментар