Першовересневе свято у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст.№2 ім. М.Шашкевича

Ранок першого вересневого дня гучно наповнювався  тисячоголосим  дитячим щебетом, юнацькими жартами , ностальгічними спогадами дорослих, а  подвір’я школи  розквітало  різнобарв’ям вишиванок.

Урочистим виконанням Гімну України розпочиналося Свято першого дзвоника . З особливим трепетом присутні вшановували всіх Янголів Миру, які не повернулися додому з війни. Стрілецька пісня «Ой війна, війна» у виконанні учителя музики Мельник Н.Й. та учениці 11 класу Леськів М. глибоко сколихнула струни серця, нагадавши усім про важливість молитви за наших воїнів захисників. Мудрі поради  і благословення отця М.Сукмановського- декана Золочівської УГКЦ і разом з тим випускника школи,  звучали як дороговказ учням, учителям і батькам. Ведучі свята Ничвид С. та Стадник В. закликали  урочистими оплесками привітати  118 першокласників, які почали свій шлях сходження до вершин країни Знань. Вони стояли, слухаючи побажання і настанови,  і самі, з ледь відчутним хвилюванням, розповідали вивчені вірші.

Початок нового навчального року, здавалося б, уже традиційна  подія, але цьогоріч  свято у школі зробили по-особливому урочистим   високоповажні  учні 1-Б клас(кл.керівник світлої пам’яті З.М.Рижкова), які в 1967 році вперше почули мелодію шкільного дзвоника. Це люди, які  досягли чималих здобутків  на  життєвому шляху, але не втратили молодечого запалу і завітали до школи, щоб повернутися в спогади і започаткувати нову хорошу  традицію .У вітальному слові п.Петро Кобелько від імені учнів, які 50 років тому переступили шкільний поріг звернувся до присутніх із закликом бути патріотами своєї держави , міста , школи і впевнено досягати мети. Приємним сюрпризом для присутніх було  неперевершене музичне вітання у виконанні заслуженої артистки України  Лілії Коструби . Щедрі подарунки від випускників отримали всі: високопрофесійний радіомікрофон — для шкільних талантів , солодощі– для   першокласників, зворушлива пісня від п.Лілії — для усіх присутніх. Ювілейним випускникам  теж підготували подарунки на  добру згадку– ексклюзивні блокноти зі світлинами школи.

Дирекція школи та весь педагогічний колектив вдячні  нашим випускникам, за прекрасну  ідею, за довершене її  втілення, за поцінування  великої учительської праці і визнання високої місії школи — інституції , що формує інтелектуала , інноватора та патріота.

За доброю традицією на свято  завітали почесні гості: С.В.Федина, депутат районної ради, підполковник Є.А. Моспан ,заступник начальника Навчального центру Національної Гвардіїї України,військовослужбовці- учасники війни на сході України з Навчального центру Національної Гвардії України  та відновлювально-ремонтного батальону в\ч А 2562. У своїх виступах гості бажали учням і вчителям наполегливості у пізнанні  скарбниць вічної мудрості та духовних надбань людства, а батькам– бути надійними помічниками вчителям та своїм дітям на шляху до самостійного життя .

Подячні і напутні слова директора школи В.Г.Кравчука були співзвучними з закликом до нових перемог  у привітанні голови батьківського комітету школи І.П.Кваса.

За новою традицією право озвучити шкільним дзвоником початок навчального року  було надане першокласникам з різних класів.

Тож нехай 2017-2018 навчальний рік  відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!

О.Патрик,заступник директора з виховної роботи Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім.М.Шашкевича

 

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Коментарі із Facebook