Переможці районних і обласних олімпіад та конкурсів

Переможці районних і обласних олімпіад та конкурсів

 

У 2016-2017 навчальному році у І етапі предметних олімпіад з базових дисциплін брали участь 409 учнів школи, а у ІІ етапі – брали участь 87 учнів школи.

На ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад учні школи отримали 43 призових місць, а на ІІІ етапі – 3 призових місця.

 

з/п

Прізвище та ім’я учня Клас Предмет Зайняте місце Прізвище та ініціали педагога, який підготував
1. Ярош Оксана 7-Д Математика І Налужна О.І.
2. Погончук Назар 7-Г Фізика ІІІ Пуківський А.П.
3. Луців Ольга 8-Д Історія І Петриняк В.В.
4. Переймибіда Олеся 8-Б Христ. етика ІІ Косенко С.З.
5. Білоконь Вадим 9-А Труд.навчання І Патрик Р.М.
6. Шевелюк Віталій 9-В Історія І Мельник С.В.
Правознавство ІІІ Петриняк В.В.
Біологія І Шемечко Г.М.
7. Третяк Софія 9-А Христ. етика І Косенко С.З.
8. Мадзей Софія 9-А Англ. мова ІІІ Голотюк Н.Б.
9. Чепелюк Богдан 9-Б Хімія ІІІ Патрик О.Г.
Інформатика ІІ Мельник Б.М.
Фізика ІІ Маньовська Г.В.
Математика ІІ Налужна О.І.
10. Ничвид Семен 9-Б Історія ІІ Шуневич П.М.
11. Татішвілі Вікторія 9-В Укр. мова ІІ Горбань І.І.
Англ. мова І Кутянська М.Д.
12. Процик Мар’яна 9-В Христ. етика ІІ Косенко С.З.
13. Магулка Владислав 9-В Труд.навчання ІІ Патрик Р.М.
14. Джура Наталя 9-Г Труд.навчання ІІІ Левкович Т.М.
15. Хаблюк Олеся 10-А Укр. мова ІІ Бурик І.С.
16. Іванчишин Богдан 10-А ІКТ ІІ Мельник Б.М.
17. Якторович Юля 10-А Астрономія ІІІ Маньовська Г.В.
18. Буковський Володим. 10-Б Франц. мова ІІІ Гупаловська Л.О.
19. Франків Аліна 10-Б ІКТ ІІ Мельник Б.М.
20. Рожелюк Олеся 10-Б ІКТ ІІ Мельник Б.М.
21. Деленговська  Анаст. 10-Б Хімія ІІ Шуневич Г.П.
22. Кузик Роман 10-Б Фізика ІІ Маньовська Г.В.
23. Бурак Тетяна 11-А Укр. мова ІІІ Переймибіда О.С.
Хімія ІІІ Яріш М.П.
ІКТ І Залужець Ю.В.
24. Миськевич Тарас 11-А Біологія І Яріш М.П.
25. Чорна Марта 11-А Біологія ІІІ Яріш М.П.
Фізика ІІІ Маньовська Г.В.
26. Шаваровська Оксана 11-А Біологія ІІІ Яріш М.П.
Астрономія І Маньовська Г.В.
27. Гусак Діана 11-А Правознавство ІІІ Петриняк В.В.
28. Каршневич Роман 11-А Правознавство І Петриняк В.В.
29. Біль Олеся 11-Б Англ. мова ІІ Сидорович Л.М.
30. Олійник Яна 11-Б Труд. навчання І Левкович Т.М.
31. Веселович Наталя 11-Б Хімія ІІІ Шуневич Г.П.
32. Пасічник Ярослав 11-Б Економіка ІІ Надорожняк І.М.
33. Савчук Олександр 11-Б Труд. навчання І Бучинський
34. Біль Олеся 11-Б Англ.мова ІІ Сидорович Л.М.
35. Чепелюк Богдан 9-Б Математика ІІІ обл. Налужна О.І.
36. Процик Маряна 9-В Христ. етика ІІІ обл. Косенко С.З.
37. Третяк Софія 9-А Христ. етика ІІІ обл. Косенко С.З.

 

 

 

 

Окрім цього, учні школи брали участь у різноманітних конкурсах, де

показали наступні результати:

№ з/п Прізвище та ім’я учня Клас Конкурс Зайняте місце Прізвище та ініціали педагога,

який підготував

1 Ковалишин Ольга 6 – В ім. П. Яцика ІІ Бартошик Л.М.
2 Олійник Віталій 7 – А Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої », присвяченого 100-річчю утворення Української Центральної Ради та проголошення УНР на тему «Вітчизна – це не хтось і десь, я – теж Вітчизна»   Питик Л.М.
Дужий Роман 8 – В Бурик І.С.
Хахула Руслан 9 – В Горбань І.І.
Хаблюк Олеся 10 – А Бурик І.С.
3 Татішвілі Вікторія 9 – В ім. Т.Г. Шевченка ІІ Горбань І.І.
ім. П. Яцика І Горбань І.І.
4 Франків Аліна 10 – Б ім. П. Яцика ІІ Денис О.С.
5 Біль Олеся 11 – Б ім. Т.Г. Шевченка І Переймибіда О.С.
6 Псюк Аліна 9 – Г Інсценізація творів Шекспіра ІІІ Прокопів Л.М.
7 Ничвид Семен 9 – Б
8 Олянюк Ліля 11 – А Сурми звитяг ІІ Турко В.М.
9 Оришчук Олена 9 – А «І слово, і пісня, матусю, тобі» (проза) І Бурик І.С.
 

10

Богатирова Надія 7-А «І слово, і пісня, матусю, тобі»

(ансамбль)

І

 

Турко В.М.
Стадник Вікторія 8-Б
Леськів Маріанна 10-А
Татішвілі Вікторія 11 – А
11 Леськів Маріанна

Хаблюк Олеся

10 – А «І слово, і пісня, матусю,

тобі» (соло)

І Мельник Н.Й.

Наші талановиті учні щорічно беруть участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», Міжнародному конкурсі з інформатики  «Бобер», Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня», Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок», Всеукраїнській грі «Пазл», Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник», Міжнародній грі зі світової літератури «Соняшник», Всеукраїнському інтерактивному історичному конкурсі «Лелека». Так, у 2016-2017 н. р. 623 учні брали участь у різноманітних Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах. Зокрема, у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» брало участь 146 учнів, у Міжнародному конкурсі з інформатики «Бобер» – 54 учні, у Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня» – 44 учні, у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок» – 60 учнів, у Всеукраїнській грі «Пазл» – 106 учнів, у Всеукраїнському інтерактивному історичному конкурсі «Лелека» – 28 учнів, – 45 учнів, Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» – 51 учень, Міжнародній грі зі світової літератури «Соняшник» – 89 учнів.

 

Коментарі із Facebook

Be the first to comment

Leave a Reply