НОСІТЬ ОДЯГ КОЛЬОРУ, ЯКИЙ ЗЦІЛЮЄ

Підготувала: Патрик О.Г.

Валерій МИРГОРОДСЬКИЙ, керівник Інституту біонічної медицини й оздоровчого центру «Акутон»

Щоб оберігати весь організм від хвороб, використовуйте цілющу силу кольору. Не випадково у водних глибинах, куди не потрапляє світло, життя немає. А там, де багато світла, все оживає.
Колір (білий розпадається на 7 кольорів) — це основа світобудови, а також нашого здоров’я.
ЩИТОПОДІБНУ ЗАЛОЗУ ВІДНОВИЛИ БЛАКИТНІ «КОПІЙЧАНІ» ЦЯТКИ
У давнину індійські йоги визначили сім чакр — центрів сили та свідомості, які розташовані у внутрішніх (тонких) тілах людини й відповідають за роботу різних органів.
Багатовіковий досвід індійських лікарів показав, що органи чакр дуже чутливі до певного кольору, використовуючи який, їх можна оздоровлювати. Спираючись на спостереження індійських лікарів, я давав рекомендації хворим щодо лікування найрізноманітніших захворювань і в більшості випадків одержував від них позитивні відгуки.
Наведу такий приклад. Звернулася до мене по допомогу молода гарна жінка з вираженою гіперплазією щитоподібної залози, її шия була в півтора разу товща від норми. Лікарі припускали рак і сказали, що операцію робити пізно. Можете уявити її пригнічений стан. А мені тоді потрібно було терміново їхати. Я подарував їй блакитний фломастер і сказав: «Не засмучуйтеся. Я виділю на вашій шиї 21 цятку, розміром як копійчана монетка. Двічі-тричі на день блакитним фломастером наносьте ці цятки. Коли я повернуся з поїздки, щоб фломастер був використаний». Я приїхав за півтора місяця. Коли жінка прийшла до мене на прийом, у неї була шия балерини, від радості вона ледь не розплакалася.

ДЛЯ ГОЛОВИ — ФІОЛЕТОВА ШАПОЧКА, ДЛЯ ВУХ – СИНІ НАКЛАДКИ

Правильно підібравши колір одягу, ви можете забезпечити собі міцне здоров’я й уберегтися від хвороб. Наведу колірну гаму елементів одягу, перевірену моїми пацієнтами.
Для голови найкраще підходить плетена шапочка фіолетового кольору. Фіолетовий — колір мудрості й очищення. Головний біль, мігрені спричинюють зайві, непотрібні думки, від яких треба звільнятися, очищуватися. Сприятливо впливає на нас фіолетовий колір у разі безсоння, депресії, напруженого ритму життя. Найкраще, щоб шапочку сплела для вас близька людина (мама, бабуся, сестра) і подарувала. Разом із таким подарунком вона передає позитивну енергетику, з якою ця річ створювалася. І це теж діє оздоровчо.
Захистять вуха від застуд та інших хвороб сині накладки (у вигляді навушників із тканини). Синій захищає від дурості, не даючи їй через вуха проникати в голову, це колір ясності, свідомості, терпіння, спокою, також означає час підбиття підсумків.

ЗЕЛЕНИЙ — КОЛІР ЖИВОТВОРНОЇ ЕНЕРГІЇ

Шия — це щит, який не повинен допускати «ворогів» (отрути, бактерії, віруси) в голову, підтримуючи потрібну рівновагу в організмі. Якщо посилити це призначення шиї блакитним кольором, носити вовняний або шовковий шарф (залежно від погоди), ви зможете захистити себе від різних запальних захворювань (ГРЗ, грипу, трахеїту), хвороб щитоподібної залози. Він чинить освіжаючу, судинозвужувальну, антисептичну, жарознижувальну дію. Блакитний — це колір умиротворення, упевненості в собі, перемоги над недругом.
Груди оберігає зелений колір, колір життя, животворчої енергії. Тому настійно рекомендую жінкам хоча б удома носити зелений бюстгальтер. Тоді захворювання молочних залоз, зокрема мастопатія, відійдуть у минуле. У матерів-годувальниць краще наповнюватимуться груди молоком. Зелений колір випромінює частоту, яка міститься в хлорофілі (речовині, що утворюється в листі рослин під дією вуглекислоти й світла і дає їм життя), він благотворно впливає на серцево-судинну систему.

ЖОВТИЙ ПАСОК — ДЛЯ ОРГАНІВ ТРАВЛЕННЯ

Щоб поліпшити роботу органів травлення, носіть широкий (15—20 см) пасок із тканини жовтого кольору. Жовтий — це колір жовчі. А жовч — це диригентська паличка травного тракту. Вихід жовчі запускає певний механізм перистальтики всіх відділів кишечнику. Якщо жовч погано надходить, виникають її застої, що спричинює захворювання кишечнику. Жовтий колір відновлює запаси мінеральних речовин і знижує кислотність в організмі.
Жовтогарячий — колір максимальної енергії, юності, відновлення. А що таке репродуктивна система? Це і є відновлення.
Згадаймо, що максимальне тепло має зберігатися в ногах, ступнях. Саме через ноги (а не через ніс) до організму потрапляє застуда. Теплостворювальну дію підсилює червона тканина. Червоний — енергетично дуже насичений колір. Коли білий колір розпадається на сім кольорів, перша смужка — саме червона, друга — жовтогаряча, третя — жовта і так далі. Надягаючи вовняні шкарпетки червоного кольору, ви посилюєте кровообіг, оберігаючи тим самим ноги від варикозного розширення вен, тромбофлебітів і весь організм від переохолодження та запальних захворювань, до яких воно призводить.

ПІДБИРАЙТЕ СВІЙ КОЛІР

Хочеться додати кілька слів про таке заняття, як шопінг (відвідування магазинів). Він теж лікує сам по собі. Якщо людина налаштувалася на певний фасон і колір, які відповідають її ідеалам, і придбала бажане, вона заспокоює нервову систему й це надає їй більше впевненості «на людях». В індивідуально підібраному одязі ви почуваєтеся комфортно, поліпшується настрій, загальний емоційний стан. Під час вибору моделі одягу проявляйте сміливість, і надалі цю вашу сміливість буде помічено. У будь-якому віці не відмовляйте собі у виборі стилю, кольору й модного в сезоні. Живучи в ногу з часом і, звісно ж, виходячи з матеріальних можливостей, оновлюйте свій гардероб, для цього досить хоча б використовувати колірну гаму.
©”Здоров’я і довголіття” №8 за 2012 р.

http://www.zid.com.ua/2012/02/nosit-odyah-koloru-yakyj-ztsilyue/?lang=uk

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Коментарі із Facebook

Коментарі

Залишіть коментар