Наказ про перевід учнів 1- 8, 10 класів у наступні класи та нагородження похвальними листами

Наказ про переведення учів
Наказ про переведення учів

НАКАЗ № 114 від 26.05.2017р.

Про перевід учнів 1- 8, 10 класів

у наступні класи та нагородження 

Похвальними листами

          Керуючись законом МОН України від 14.08.2015р. № 762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу»,на підставі рішення педради від 24.05.2017 р. № 6

НАКАЗУЮ:                                                                              

Перевести до наступних класів таких учнів:

 

1 – А клас

  1. Болюбаш Ангеліна Богданівна
  2. Борисова Анна-Марія Андріївна
  3. Гайдар Ірина Богданівна
  4. Гніденко Анастасія Олегівна
  5. Готяш Павло Андрійович
  6. Граужіс Христина Сергіївна
  7. Грицишин Анна-Марія Мирославівна
  8. Заремба Давид Вадимович
  9. Зарічний Віталій Ярославович
  10. Зелена Лілія Романівна
  11. Коропецький Артем Тарасович
  12. Кругляк Юлія Вікторівна
  13. Кульпа Арсеній Андрійович
  14. Кучмінський Микола Юрійович
  15. Лабунський Вадим Олегович
  16. Ланюк Арсеній Петрович
  17. Лерникова Анастасія Сергіївна
  18. Леськів Валентина Володимирівна
  19. Ляментовський Даниїл Володимирович
  20. Майка Денис Ігорович
  21. Максименко Юлія Богданівна
  22. Мельник Дарина – Марія Олегівна
  23. Остапенко Анастасія Сергіївна
  24. Пасічник Дарина Сергіївна
  25. Підкорчевний Данило Сергійович
  26. Понтус Віталій Андрійович
  27. Процик Денис Миколайович
  28. Сагата Дарина Василівна
  29. Тимків Анна Ігорівна
  30. Яріш Владислав Богданович

 

1 – Б клас

  1. Вариченко Олег Сергійович
  2. Вінгольц Руслан Петрович
  3. Волков Віталій Віталійович
  4. Гнатяк Христина Василівна
  5. Далик Марко Федорович
  6. Єдинович Гліб Андрійович
  7. Єшуашвілі Ян Іванович
  8. Забавка Анна Андріївна
  9. Забитівська Дарина Андріївна
  10. Іванина Роксолана-Софія Тарасівна
  11. Ковалишин Марія Богданівна
  12. Кубішин Дмитро Васильович
  13. Лазоренко Еліна Русланівна
  14. Лень Ілона Сергіївна
  15. Лець Артур Орестович
  16. Мартинишин Іван Тарасович
  17. Мороз Анна Василівна
  18. Новацький Максим Олегович
  19. Палчинська Олена Володимирівна
  20. Семенюк Галина Ігорівна
  21. Сивик Арсеній Андрійович
  22. Стадник Христина Сергіївна
  23. Стецюк Христина Максимівна
  24. Чикайло Олександр Андрійович
  25. Яценко Олександра Вячеславівна
  26. Рибка Ігор Андрійович
  27. Павлюк Назар Андрійович

 

1 – В клас

  1. Альдикевич Олег Богданович
  2. Гаврилів Назар Григорович
  3. Ганчук Христина Юріївна
  4. Гардигура Олеся Андріївна
  5. Гупаловський Матвій Ігорович
  6. Джула Надія Василівна
  7. Димид Вадим Андрійович
  8. Довгань Анна-Софія Михайлівна
  9. Климаш Анна Володимирівна
  10. Ковалишин Ростислав Романович
  11. Корилкевич Аліна Сергіївна
  12. Коцовська Вікторівна-Надія Ігорівна
  13. Луців Любов Сергіївна
  14. Макар Назар Юрійович
  15. Марухняк Софія Олегівна
  16. Мельник Арсен-Борис Олегович
  17. Миськів Маркіян Миколайович
  18. Михайлишин Христина Василівна
  19. Ониськів Назар Іванович
  20. Почапська Валентина Андріївна
  21. Раско Артур Петрович
  22. Решітник Анастасія Павлівна
  23. Синенько Станіслав Сергійович
  24. Сподарик Юлія Петрівна
  25. Українець Владислава Володимирів.
  26. Цюпашко Ростислав Олександрович
  27. Шляхетко Анастасія Володимирівна
  28. Шумлякоський Роман Віталійович
  29. Янченко Софія Юріївна
  30. Ярошевська Аліна Тарасівна

 

1 – Г клас

  1. Андрейко Микола Павлович
  2. Бойко Олексій Богданович
  3. Вархоляк Мар’яна Максимівна
  4. Віхастий Ростислав Віталійович
  5. Ганяк Софія Іванівна
  6. Гнип Мар’ян Вікторович
  7. Гордієвич Остап Дмитрович
  8. Дєдов Ростислав Тарасович
  9. Дубенюк Юрій Андрійович
  10. Дуць Дмитро Володимирович
  11. Зозуля Василь Володимирович
  12. Колодчак Яна Андріївна
  13. Кудерявець Марта Сергіївна
  14. Кушнір Христина Юріївна
  15. Легоцький Богдан Михайлович
  16. Мартинишин Софія Андріївна
  17. Мицко Максим Андрійович
  18. Назаревич Владислав Андрійович
  19. Панасюк Діана Олексіївна
  20. Петльована Роксолана Павлівна
  21. Рапа Назарій Олегович
  22. Рудник Юля Володимирівна
  23. Салабай Денис Володимирович
  24. Самагала Марія Володимирівна
  25. Смолінський Михайло Тарасович
  26. Стефура Степан Сергійович
  27. Толошний Дмитро Вікторович
  28. Цар Святослав Степанович
  29. Цьвек Артем Юрійович
  30. Цюпка Саманта Сергіївна

 

2 – А клас

  1. Біляч Анастасія Ярославівна
  2. Гаврилів Мартин Петрович
  3. Гаман Володимир Олександрович
  4. Гапкевич Вікторія Ігорівна
  5. Глимбович Максим Володимирович
  6. Голічевський Віталій Андрійович
  7. Горбачова Іван Сергійович
  8. Дубенюк Анастасія Андріївна
  9. Дутко Валентина Віталіївна
  10. Жубжицька Аліна Антонівна
  11. Жук Анастасія Сергіївна
  12. Запотічнй Віталій Богданович
  13. Квас Роман Миколайович
  14. Ковбаса Андрій Володимирович
  15. Костюк Богдан Володимирович
  16. Кулеба Павло Ігорович
  17. Купчик Олександр Максимович
  18. Курос Костянтин Вікторович
  19. Кусмина Артем Юрійович
  20. Ляментовський Віктор Володимирович
  21. Мартинюк Марія Максимівна
  22. Паюк Софія Романівна
  23. Петровський Максим Васильович
  24. Сидорович Аліна Юріївна
  25. Смолінський Дем’ян Тарасович
  26. Степаняк Вероніка Романівна
  27. Степура Катерина Олександрівна
  28. Тертов Максим Володимирович
  29. Яремко Юлія Ігорівна
  30. Галушка Анастасія Ростиславівна

 

2-Б клас

  1. Альдикевич Назар Богданович
  2. Бартошик Христина Володимирівна
  3. Гамрат Дарія-Юлія Павлівна
  4. Глібчук Максим Володимирович
  5. Гулик Анастасія Володимирівна
  6. Гулик Назар Михайлович
  7. Довган Юлія Володимирівна
  8. Дубно Артем Володимирович
  9. Ждан Вікторія Павлівна
  10. Зелена Вікторія Володимирівна
  11. Кіраєв Павло Михайлович
  12. Кісь Ігор Юрійович
  13. Кіт Андрій Володимирович
  14. Кміть Володимир Андрійович
  15. Луцишин Орест Васильович
  16. Маркіна Віра Тарасівна
  17. Матвіїв Анна Віталіївна
  18. Ониськів Сергій Іванович
  19. Рибка Соломія Олегівна

 

 

2-В клас

  1. Андрущишин Олександр Тарасович
  2. Васільєв Володимир Володимирович
  3. Вільчинський Назар Андрійович
  4. Гардигура Марія Михайлівна
  5. Гнатяк Анна Романівна
  6. Далик Любомир Федорович
  7. Кармаліта Назар Віталійович
  8. Ковалик Олена Русланівна
  9. Коржений Максим Володимирович
  10. Кунець Анастасія Андріївна
  11. Леньо Михайло Олегович
  12. Макогонський Артем Володимирович
  13. Рибка Андрій Андрійович
  14. Роса Назар Петрович
  15. Роса Соломія Петрівна
  16. Смерека Вероніка Михайлівна
  17. Солтівський Олег Ігорович
  18. Стасів Оксана Романівна
  19. Строчан Мартін Романович
  20. Тимощук Арсен Андрійович
  21. Цица Христина Григорівна
  22. Чукас Артем Михайлович

 

2-Г клас

  1. Бартош Віталій Володимирович
  2. Белінський Остап Юрійович
  3. Берегуля Дарина Андріївна
  4. Венгер Михайло-Василь Тарасович
  5. Горбач Марта Андріївна
  6. Гураль Василь Романович
  7. Дзіндзьора Арсен Дмитрович
  8. Дідик Анастасія Євгенівна
  9. Завалій Вікторія Любомирівна
  10. Захарчук Олена Володимирівна
  11. Кіт Ярина Андріївна
  12. Кушнір Валентина Олегівна
  13. Кушнір Каміла Романівна
  14. Легоцька Марта Ярославівна
  15. Лясковський Юрій Михайлович
  16. Марків Валентин Олександрович
  17. Олійник Іван Евстратійович
  18. Плотиця Артем Ігорович
  19. Поцілуйко Артем Миколайович
  20. Рибка Вероніка Андріївна
  21. Роман Роман Петрович
  22. Савчук Дмитро Андрійович
  23. Семчук Олена Ігорівна
  24. Фурсенко Святослав Віталійович
  25. Цапок Аліна Віталіївна
  26. Чіпак Софія Петрівна
  27. Чорний Юрій Володимирович
  28. Чучман Ангеліна Романівна
  29. Яворницька Вікторія Миколаївна
  30. Яремко Яна Андріївна

 

3 – А клас

  1. Боднарчук Юлія
  2. Бутинський Максим
  3. Бухер Єгор Петрович
  4. Дворник Анна Ігорівна
  5. Демкович Анастасія Михайлівна
  6. Демкович Марія Михайлівна
  7. Дмитрак Анастасія Василівна
  8. Киндич Ярослав Олександрович
  9. Кмиць Вікторія Богданівна
  10. Ковальський Олександр Михайлович
  11. Козлюк Артур Іванович
  12. Костів Вікторія Віталіївна
  13. Кулібов Дмитро Євгенович
  14. Кухта Максим Романович
  15. Майба Софія Романівна
  16. Макуха Арсен Ігорович
  17. Мартинюк Вадим Валерійович
  18. Матвіїшин Валентин Васильович
  19. Носкевич Софія Михайлівна
  20. Пасюкевич Анна Володимирівна
  21. Посполіта Віра Миколаївна
  22. Посполіта Софія Миколаївна
  23. Процишин Андрій Андрійович
  24. Рак Ярина Ярославівна
  25. Рак Вікторія Ярославівна
  26. Свобода Анна Сергіївна
  27. Скоробагата Ірина Ігорівна
  28. Токар Вікторія Богданівна
  29. Штойка Анна Орестівна

 

3 – Б клас

  1. Березовська Наталія-Анастасія Володим.
  2. Бойко Ольга Іванівна
  3. Болюбаш Максим Ігорович
  4. Васечко Анастасія Михайлівна
  5. Волошинович Андрій Андрійович
  6. Гавришків Софія Василівна
  7. Грицьків Володимир Михайлович
  8. Завалій Анастасія Олександрівна
  9. Замрій Роман Ігорович
  10. Іванчишин Ірина Володимирівна
  11. Косаревич Анна Володимирівна
  12. Луцишин Вероніка Миколаївна
  13. Магулка Андрій Андрійович
  14. Мадзей Владислав Андрійович
  15. Мазурик Марта Миронівна
  16. Максимчук Уляна Олександрівна
  17. Мац Юрій Юрійович
  18. Мацьків Соломія Андріївна
  19. Мельник Вікторія Ігорівна
  20. Олійник Андрій Віталійович
  21. Ониськів Надія Іванівна
  22. Остапчук Андрій Анатолійович
  23. Павлюк Назар Михайлович
  24. Пахар Соломія Дмитрівна
  25. Петелицька Ярина Володимирівна
  26. Сахман Ігор Володимирович
  27. Скіп Ольга Михайлівна
  28. Тершовчин Роман-Іван Микол.
  29. Царик Дарія Василівна
  30. Юзвин Анастасія Романівна

 

3 – В клас

  1. Біловус Андріана Русланівна
  2. Біляч Тарас Васильович
  3. Болюбаш Андріанна Богданівна
  4. Ващук Юлія Романівна
  5. Венгер Марта Михайлівна
  6. Гаргай Анастасія Ігорівна
  7. Гончаров Микола Валерійович
  8. Град Тарас Ігорович
  9. Гураль Владислав Ігорович
  10. Заліско Каріна Романівна
  11. Захарчук Вікторія Ігорівна
  12. Каплиш Валерій Володимирович
  13. Качак Микола Романович
  14. Кривович Данило Вікторович
  15. Кузьма Тетяна Андріївна
  16. Кульпа Тарас Андрійович
  17. Кушнір Юстина Романівна
  18. Лещишин Денис Михайлович
  19. Мартинишин Максим Андрійович
  20. Михайлів Давид Віталійович
  21. Николишин Вероніка Віталіївна
  22. Носкевич Анна-Марія Василівна
  23. Пижицький Віктор Федорович
  24. Погончук Олександр Сергійович
  25. Романишин Мар’яна Мирославівна
  26. Романишин Мар’яна Петрівна
  27. Рудніцький Максим Васильович
  28. Семераз Владислав Ігорович
  29. Сподарик Артур Ігорович
  1. Юрасов Дмитро Дмитрович

 

3 – Г клас

  1. Будзівула Вікторія Миколаївнна
  2. Бурбан Борис Вікторович
  3. Бучинський Мар’ян Петрович
  4. Вов’янка Дем’ян Тарасович
  5. Волошин Анастасія Миколаївна
  6. Гематудінова Вікторія Ярославівна
  7. Гнатяк Микола Васильович
  8. Гнип Софія Вікторівна
  9. Гніденко Артур Олегович
  10. Гук Юлія Олегівна
  11. Довгань Юрій Ярославович
  12. Ільчина Тарас Васильович
  13. Калушка Дмитро Романович
  14. Киреєва Дарина Михайлівна
  15. Кубішин Володимир Васильович
  16. Курпіта Марта Вікторівна
  17. Легоцький Владислав Михайлович
  18. Лепех Володимир Максимович
  19. Марківський Дем’ян Олегович
  20. Михайлюк Олексій Русланович
  21. Мудрий Вадим Андрійович
  22. Нестюк Павло Миколайович
  23. Олексій Артур Миколайович
  24. Плевачук Вероніка Іванівна
  25. Покутицька Єлизавета Андріївна
  26. Притула Каріна Романівна
  27. Процишин роман Олегович
  28. Савчук Станіслав Степанович
  29. Фірак Руслан Петрович
  30. Цица Софія Степанівна

 

4 – А клас

  1. Бойко Анастасія Ігорівна
  2. Вагіла Василь Васильович
  3. Вариниця Єлизавета Петрівна
  4. Гавришків Анастасія Ярославівна
  5. Гриндьо Максим Володимирович
  6. Здирко Юрій Володимирович
  7. Коблик Назар Олегович
  8. Ковалишин Юлія Ігорівна
  9. Курач Назар Андрійович
  10. Мацедонський Тарас Юрійови
  11. Мацюк Микола Романович
  12. Назарова Ілона Андріївна
  13. Панькова Анастасія Павлівна
  14. Паска Тарас Михайлович
  15. Погончук Наталія Ігорівна
  16. Полович Степан Петрович
  17. Савчук Ярина Андріївна
  18. Тимчук Марта Володимирівна
  19. Третяк Петро Васильович
  20. Цар Вікторія Степанівна
  21. Чайковська Соломія Володимирівна
  22. Яворська Анастасія Петрівна
  23. Яхторович Аліна Сергіївна

 

 

4 – Б клас

  1. Болюбаш Назар Володимирович
  2. Брачковська Ілона Борисівна
  3. Валько Софія Романівна
  4. Венгер Богдан- Максим Тарасович
  5. Ескобар Барбаран- Василь- Фердінандо Жавієрович
  6. Климаш Максим Володимирович
  7. Кокет Надія-Марія Петрівна
  8. Кокет Назар Петрович
  9. Костів Валентина-Софія Іванівна
  10. Кубішин Віталій Васильович
  11. Левчишин Вероніка Романівна
  12. Лець Ілона Орестівна
  13. Луцишин Іван Андрійович
  14. Мазяр Діана Андріївна
  15. Матвійків Сергій Романович
  16. Матвійчук Вікторія Артемівна
  17. Медвецький Тарас Васильович
  18. Павлюк Вадим Андрійович
  19. Пітушевська Вероніка Юріївна
  20. Урядко Юліана Олегівна
  21. Яхторович Каміла Дмитрівна

 

4 – В клас

  1. Баран Софія Богданівна
  2. Богуш Віталій Володимирович
  3. Боднар Олена Володимирівна
  4. Борисова Софія Андріївна
  5. Василюк Марта Русланівна
  6. Граужіс Аліна Сергіївна
  7. Дорощак Денис Назарович
  8. Залужень Віктор Андрійович
  9. Іванчишин Ростислав Володимирович
  10. Кононенко Володимир Романович
  11. Кравець Владислав Андрійович
  12. Кривуцька Вікторія Василівна
  13. Крюков Денис Сергійович
  14. Кузьмач Вадим Михайлович
  15. Кукуруза Софія Андріївна
  16. Кулішко Мар’ян Іванович
  17. Мельник Анастасія Миколаївна
  18. Петелицький Андрій Богданович
  19. Погорілко Анастасія Василівна
  20. Реплянський Данило Євгенович
  21. Рущак Юрій Дмитрович
  22. Савчук Віталій Андрійович
  23. Сахман Олександр Володимирович
  24. Федунчик Остап Володимирович
  25. Фурда Тарас Юрійович
  26. Яріш Віталій Богданович
  27. Ярош Мар’ян Михайлович
  28. Ярош Маркіян Михайлович

 

4 – Г клас

  1. Александров Артем
  2. Бойко Валентина Василівна
  3. Болюбаш Назар Андрійович
  4. Борух Арсен Романович
  5. Венгер Дмитро Романович
  6. Волошин Вікторія Романівна
  7. Гац Максим Русланович
  8. Гнідець Богдан Богданович
  9. Гоцанюк Роман Миколайович
  10. Гуменюк Микола Юрійович
  11. Денис Анна Максимівна
  12. Дрижак Андрій Тарасович
  13. Зубар Святослав Ігорович
  14. Карбівник Юліанна Петрівна
  15. Коваль Ростислав Володимирович
  16. Кошівка Анна Юріївна
  17. Манойлова Вероніка Віталіївна
  18. Перестюк Ірина Олексіївна
  19. Савчук Степан Ігорович
  20. Свистун Максим Іванович
  21. Свідерський Олександр Володимирович
  22. Сміщенко Владислава Костянтинівна
  23. Стасишин Анастасія Володимирівна
  24. Токар Соломія Володимирівна
  25. Харків Тетяна Олегівна
  26. Ціж Ірина Миколаївна
  27. Юзвин Надія Романівна

 

5 – А клас

  1. Баран Тетяна Григорівна
  2. Богуш Лілія Василівна
  3. Боднар Соломія Ярославівна
  4. Булка Віталій Володимирович
  5. Гайдар Максим Віталійович
  6. Гера Віталій Юрійович
  7. Гнатяк Володимир Романович
  8. Городецький Роман Васильович
  9. Джавала Вікторія Михайлівна
  10. Дрогобецький Володимир Сергій.
  11. Єдинович Владислав Богданович
  12. Замрій Юліана Ігорівна
  13. Калушко Роман Романович
  14. Коваль Вікторія Василівна
  15. Курпіта Тетяна Василівна
  16. Лабаз Софія Романівна
  17. Дворник Ірина Ігорівна
  18. Магера Анастасія Андріївна
  19. Маркевич Арсен Євгенович
  20. Матвіїшин Вікторія Андріївна
  21. Мацьків Марта Андріївна
  22. Олійник Катерина Романівна
  23. Олянюк Віталій Тарасович
  24. Рибка Назар Ярославович
  25. Скочиліс Олег Ростиславович
  26. Целяр Роман Андрійвич
  27. Чепелюк Марія Степанівна
  28. Чіпак Каріна Ярославівна
  29. Шеремета Ірина Сергіївна

 

5 – Б клас

  1. Беднарчук Юлія Юріївна
  2. Білінський Роман Володимирович
  3. Бодейко Артем Андрійович
  4. Ведмедик Анастасія Ярославівна
  5. Дідула Віктор Олегович
  6. Дудинський Владислав Михайлов.
  7. Залужець Дмитро Андрійович
  8. Івашків Богдан Андрійович
  9. Івашків Зоряна Андріївна
  10. Калінін Владислав Юрійович
  11. Кльоц Ілля Володимирович
  12. Ковбасюк Христина Андріївна
  13. Кухта Ярина Романівна
  14. Махнович Дмитро Анатолійович
  15. Микулишин Марта Вікторівна
  16. Мінько Віталій Ярославович
  17. Посполіта Христина Миколаївна
  18. Рак Вероніка Ігорівна
  19. Стельмахович Ярослав Ігорович
  20. Токар Денис Ігорович
  21. Уличний Артур Володимирович
  22. Черниш Анастасія Петрівна
  23. Чернов Дмитро Сергійович
  24. Шаваровська Ілона Володимирівна
  25. Шаваровський Роман Ігорович

 

5 – В клас

  1. Абрамовський Віталій Романович
  2. Бєлая Каріна Віталіївна
  3. Вовянко Марія Ігорівна
  4. Гамрат Софія Павлівна
  5. Ганчук Ірина Юріївна
  6. Гевко Ліана Михайлівна
  7. Грицай Дарина Романівна
  8. Гупаловський Артем Ігорович
  9. Димон Павло Романович
  10. Додусенко Вікторія Дмитрівна
  11. Дубно Артем Вадимович
  12. Жмурко Василь Михайлович
  13. Задонська Ярина Михайлівна
  14. Заліпухін Олександр Володимирович
  15. Здирко Ігор Володимирович
  16. Кміть Віталій Андрійович
  17. Кривенька Марія Романівна
  18. Курило Руслана Степанівна
  19. Кушнір Віталій Романович
  20. Марчук Арсен Олександрович
  21. Ониськів Андрій Іванович
  22. Рем Михайло Ігорович
  23. Рижа Юлія Степанівна
  24. Сенчакович Антон Васильович
  25. Сеньків Ольга Орестівна
  26. Сукмановська Каріна Володимирівна
  27. Федьковський Олександр Андрійович
  28. Фурда Ілля Олегович
  29. Цурцумія Олександр Романович

 

5 – Г клас

  1. Андрейко Павло Павлович
  2. Вовнянко Юлія Віталіївна
  3. Гайдар Олег Володимирович
  4. Глова Юлія Володимирівна
  5. Грицьків Софія Михайлівна
  6. Гуцул Павло Романович
  7. Демидюк Валерія Андріївна
  8. Демчук Олег Романович
  9. Дубно Вероніка Володимирівна
  10. Дубно Вікторія Володимирівна
  11. Королецький Роман Віталійович
  12. Купчик Вадим Юрійович
  13. Лаврів Михайло Іванович
  14. Маліновський Ілля Володимирович
  15. Марочкіна Олена Юріївна
  16. Михайлів Софія-Юля Володимирів.
  17. Прокопик Анастасія Богданівна
  18. Ратишин Дмитро Русланович
  19. Ревть Христина Василівна
  20. Салабай Анастасія-Марія Анатоліївна
  21. Стах Давид Робертович
  22. Степанов Денис Антонович
  23. Юкало Віктор Ігорович

 

6 – А клас

  1. Вербовий Ростислав Володимиров.
  2. Вишиннська Марія Ярославівна
  3. Галамай Надія Романівна
  4. Ганас Марта Василівна
  5. Гарбаль Вікторія Петрівна
  6. Гевко Андрій Ігорович
  7. Гладка Ольга Вікторівна
  8. Голдій Ростислав Романович
  9. Данильченко Віталій Русланович
  10. Димон Ірина Василівна
  11. Дудін Станіслав Олександрович
  12. Заяць Катерина Ігорівна
  13. Коваль Роман Андрійович
  14. Колодчак Юрій Андрійович
  15. Кривенька Тетяна Романівна
  16. Ладанівський Віталій Володимир.
  17. Мацюк Віталій Романович
  18. Мицко Софія Володимирівна
  19. Мосціцький Віталій Володимиров.
  20. Ничвид Євген Васильович
  21. Підгірна Василина Андріївна
  22. Попадюк Софія Андріївна
  23. Попович Віктор Анатолійович
  24. Сембай Ростислав Олегович
  25. Сидорович Валентин Юрійович
  26. Сироїжко Богдан Віталійович
  27. Третяк Арсеній Юрійович
  28. Федунчик Назарій Володимиров.
  29. Яремко Юрій Ігорович

 

6– Б клас

  1. Газнай Александр Сафаальдденович
  2. Гаркуша Юлія Валеріївна
  3. Гриник Лілія Василівна
  4. Гріщенко Роман Євгенович
  5. Двулят Ірина Назарівна
  6. Карбівник Ілля Ігорович
  7. Козич Юлія Орестівна
  8. Круць Віталій Андрійович
  9. Кушнір Володимир Назарович
  10. Марчук Валентин Віталійович
  11. Пізнак Віктор Ігорович
  12. Попович Антон Миронович

 

6 – В клас

  1. Андрущишин Віталій Тарасович
  2. Біронт Анастасія Сергіївна
  3. Боднар Володимир Володимирович
  4. Боднар Софія Володимирівна
  5. Ваврик Віталій Юрійович
  6. Вашкович Юрій Іванович
  7. Верхола Богдан Андрійович
  8. Винник Соломія Іванівна
  9. Гимон Андрій Петрович
  10. Зарічна Христина Ігорівна
  11. Іра Надія Романівна
  12. Ковалишин Ольга Володимирівна
  13. Колобовніков Любомир Віталійович
  14. Миськевич Орест Михайлович
  15. Миськів Станіслав Андрійович
  16. Михайлишин Юлія Вікторівна
  17. Почапський Назар Андрійович
  18. Стадник Андріана Сергіївна
  19. Тимощук Діана Андріївна
  20. Турчин Владислав Олегович
  21. Хорхота Максим Віталійович
  22. Чикайло Вікторія Андріївна
  23. Яцунська Софія Петрівна

 

6– Г клас

  1. Березін Віталій Олександрович
  2. Білінець Віталій Вадимович
  3. Вадяк Валерій Вікторович
  4. Гнатів Олександр Русланович
  5. Голічевська Катерина Романівна
  6. Захарчук Вікторія володимирівна
  7. Кальченко Вероніка Вікторівна
  8. Кузьміцький Віктор Антонович
  9. Куценко Анастасія Віталіївна
  10. Легоцька Анна Андріївна
  11. Мартинюк Олена Валеріївна
  12. Мацедонська Діана Юріївна
  13. Мачульська Марія-Іванна Віталіївна
  14. Мирко Андрій Тарасович
  15. Муц Соломія Богданівна
  16. Осташ Артур Романович
  17. Пантера Ростислав Андрійович
  18. Пиндик Андрій Андрійович
  19. Рапа Вікторія Олегівна
  20. Садлівська Олена Ігорівна
  21. Салабай Софія Володимирівна
  22. Стадник Марія Андріївна
  23. Третяк Юрій Васильович
  24. Хлопецький Назар Юрійович
  25. Цапок Юлія Віталіївна
  26. Шабакаєв Артур Олегович
  27. Штогрин Арсеній Олегович
  28. Яхторович Софія Сергіївна

 

7 – А клас

  1. Балащак Анастасія Вікторівна
  2. Баран Вікторія Богданівна
  3. Березяк Назар Володимирович
  4. Богатирова Надія Миколаївна
  5. Бояновський Микола Сергійович
  6. Бриль Олександра Олександрівна
  7. Гулик Тарас Михайлович
  8. Деберна Олена Богданівна
  9. Дубно Юлія Сергіївна
  10. Єрофеєв Андрій Анатолійович
  11. Зарічний Ростислав Вікторович
  12. Кушнір Христина Володимирівна
  13. Коропатніцький Микола Юрійович
  14. Макар Богдан Юрійович
  15. Максимчук Вікторія Олександрівна
  16. Максимчук Софія Олександрівна
  17. Мурий Олег Вікторович
  18. Ониськів Володимир Іванович
  19. Сенчакевич Наталія Володимирівна

 

7 – Б клас

  1. Бабій Олександр Віталійович
  2. Вітязь Богдан Ярославович
  3. Вітязь Ярослав Ярославович
  4. Гаврилів Ірина Андріївна
  5. Гнатів Софія Андріївна
  6. Дмитрик Вікторія Романівна
  7. Довган Владислав Володимирович
  8. Здирко Олена Володимирівна
  9. Ігнатів Софія Андріївна
  10. Майба Діана Романівна
  11. Максименко Богдан Богданович
  12. Марків Ірина Степанівна
  13. Моспан Сергій Євстахович
  14. Паска Соломія Михайлівна
  15. Піняжко Діана Андріївна
  16. Приходько Ольга Дмитрівна
  17. Процишин Мар’яна Андріївна
  18. Рибка Роман Ігорович
  19. Слабак Максим Петрович
  20. Терещенко Руслан Віталійович
  21. Юрчук Назар Володимирович

 

7 – В клас

  1. Белінський Станіслав Юрійович
  2. Болюбаш Віолета Любомирівна
  3. Босак Марта Володимирівна
  4. Ващак Вероніка Михайлівна
  5. Венгрин Мар’ян Петрович
  6. Гайдар Христина Миронівна
  7. Гуляк Назарій Юрійович
  8. Гуменюк Юлія Юріївна
  9. Дембіцький Андрій Орестович
  10. Забитівська Анастасія Андріївна
  11. Косаревич Антон Володимирович
  12. Лабаз Анастасія Романівна
  13. Лесьна Ірина Ігорівна
  14. Лисунець Денис Павлович
  15. Лясковський Олександр Михайлович
  16. Миць Вікторія Ігорівна
  17. Наконечна Софія Володимирівна
  18. Олійник Юрій Романович
  19. Остапчук Аліна Анатоліївна
  20. Павлишин Вероніка Ігорівна
  21. Побігушко Софія Ігорівна
  22. Савчук Дарина Ігорівна
  23. Степаняк Роман Романович

 

7 – Г клас

  1. Беднарчук Назар Юрійович
  2. Ващук Ольга Романівна
  3. Вівчар Артур Михайлович
  4. Гадевич Віталій Романович
  5. Гожельник Вікторія Олегівна
  6. Голдій Роман Романович
  7. Гонтар Вадим Володимирович
  8. Гусін Олександр Павлович
  9. Євчинець Андрій Андріанович
  10. Жмурко Володимир Михайлович
  11. Жмурко Тарас Віталійович
  12. Жук Олександр Сергійович
  13. Ільчук Наталія Вікторівна
  14. Карплюк Михайло Володимирович
  15. Кіц Марія Андріївна
  16. Коруна Дмитро Юрійович
  17. Косінський Владислав Володимирович
  18. Луцишин Павло Васильович
  19. Мельник Валерія Богданівна
  20. Менько Вікторія Валеріївна
  21. Петрів Мар’яна Богданівна
  22. Погончук Назар Сергійович
  23. Рибка Олександр Володимирович
  24. Рижий Назар Степанович
  25. Романюк Тетяна Олександрівна
  26. Скалацький Назарій Юрійович
  27. Федорова Вікторія Денисівна
  28. Юрасов Володимир Дмитрович
  29. Яблонський Віталій Тарасович
  30. Ящук Юлія Володимирівна

7 – Д клас

  1. Бучинська Тетяна Петрівна
  2. Вільчинський Павло Андрійович
  3. Вовнянка Оксана Романівна
  4. Вовнянко Анастасія Віталіївна
  5. Вронкевич Валерія Віталіївна
  6. Голотюк Євген Васильович
  7. Городецька Світлана Василівна
  8. Крамар Ярослав Андрійович
  9. Кузьмінський Василь Петрович
  10. Кулеба Вероніка Андріївна
  11. Лабаз Віталій Васильович
  12. Легоцький Назарій Юрійович
  13. Мицко Дмитро Андрійович
  14. Світлик Мар’яна Русланівна
  15. Федчишин Віталій Володимирович
  16. Чіпак Сергій Петрович
  17. Чорнобай Лук¢ян  Романович
  18. Янишин Андрій Ігорович
  19. Ярош Оксана Андріївна

 

8-А клас

  1. Білінський Назар Володимирович
  2. Біляч Марта Василівна
  3. Брух Анна – Соломія Олегівна
  4. Град Юрій Ігорович
  5. Карапчук Анастасія Віталіївна
  6. Коваль Вероніка Романівна
  7. Курило Володимир Степанович
  8. Леськів Роксолана Андріївна
  9. Маркоцький Арсен Ігорович
  10. Масник Анна – Марія Олегівна
  11. Наливайко Микола Русланович
  12. Петелицький Роман Йосипович
  13. Петришин Андрій Романович
  14. Петришин Роман Романович
  15. Підгірна Христина Андріївна
  16. Процик Ярина Ігорівна
  17. Рущак Назар Дмитрович
  18. Шестаков Костянтин Олегович
  19. Ящук Тетяна Михайлівна

 

8 – Б клас

  1. Болюбаш Уляна Ярославівна
  2. Вацлавська Світлана Василівна
  3. Винар Назарій Юрійович
  4. Вовнянка Софія Володимирівна
  5. Герасим Руслан Степанович
  6. Городиловська Христина Святославівна
  7. Івасюта Вікторія Ігорівна
  8. Коблик Ігор Олегович
  9. Ковальський Олесь Михайлович
  10. Козин Назарій-Роман Романович
  11. Малюга Михайло Ігорович
  12. Мерцало Софія Ігорівна
  13. Миськів Олег Володимирович
  14. Мудра Марта Дмитрівна
  15. Наконечний Андрій Романович
  16. Панкевич Лілія Романівна
  17. Переймибіда Олеся Богданівна
  18. Пинда Денис Юрійович
  19. Понтус Олег Андрійович
  20. Стадник Вікторія Андріївна
  21. Тислюк Оксана Василівна
  22. Чорнолевська Вероніка Михайлівна

 

8– В клас

  1. Боднар Богдан Іванович
  2. Весна Богдан Зиновійович
  3. Волошин Олег Володимирович
  4. Грабовський Денис Миколайович
  5. Дубно Вікторія Олександрівна
  6. Дужий Роман Орестович
  7. Заяць Ярослав Русланович
  8. Ейвазова Марта Валеріївна
  9. Каршневич Юрій Володимирович
  10. Ківак Каріна Михайлівна
  11. Колодій Павло Богданович
  12. Луцишин Назарій Андрійович
  13. Мартиняк Віталій Романович
  14. Мочурад Богдан Романович
  15. Надеберний Богдан Миколайович
  16. Остапів Сергій Ігорович
  17. Петльований Дем’ян Павлович
  18. Процак Василина Петрівна
  19. Ружицька Вероніка Ігорівна
  20. Трач Мар’ян Богданович
  21. Шемечко Олександр Сергійович

 

8 – Г клас

  1. Брояко Роман Володимирович
  2. Грабовський Роман Вікторович
  3. Доценко Олег Мар’янович
  4. Заяць Назар Михайлович
  5. Кармазин Данило Юрійович
  6. Кучмінський Олег Іванович
  7. Лабунський Юрій Вікторович
  8. Мартиняк Владислав Романович
  9. Пасюкевич Андріана Володимирівна
  10. Посполіта Марія Михайлівна
  11. Поцілуйко Роман Петрович
  12. Самусенко Христина Олегівна
  13. Сембай Олена Володимирівна
  14. Трухан Назар Ігорович
  15. Чотирбук Андрій Юрійович

 

8-Д клас

  1. Брошко Юрій Володимирович
  2. Гулик Юлія Володимирівна
  3. Гур’янова Гаана Русланівна
  4. Денис Софія Максимівна
  5. Димон Соломія Василівна
  6. Зелена Діана Володимирівна
  7. Кармаліта Наталія Володимирівна
  8. Киричук Ростислав
  9. Кіц Ольга Андріївна
  10. Ковалик Анастасія Олегівна
  11. Кокет Любов Петрівна
  12. Ладанівська Марія Володимирівна
  13. Луців Ольга Сергіївн
  14. Наводич Анна Тарасівна
  15. Налужна Діана Богданівна
  16. Николишин Владислав Михайлович
  17. Попадюк Роман Андрійович
  18. Посполіта Станіслав Романович
  19. Сливінський Максим Андрійович
  20. Ханенко Юрій Романович
  21. Хедик Юрій Михайлович

 

10 – А клас

  1. Бундз Наталія Богданівна
  2. Варлам Діана Василівна
  3. Іванчишин Богдан Володимирович
  4. Квас Віталій Ігорович
  5. Кубіль Денис Юрійович
  6. Купчик Назар Романович
  7. Леськів Маріанна Михайлівна
  8. Мацега Роман Ігорович
  9. Мельник Андрій Богданович
  10. П’ядик Анна Андріївна
  11. Реплянська Тетяна Євгенівна
  12. Руда Ілона Тарасівна
  13. Семчишин Яна Андріївна
  14. Сизмов Олексій Ігорович
  15. Солтівська Ярина Ігорівна
  16. Сьвір Віталій Володимирович
  17. Тимракевич Дмитро Олегович
  18. Тимчук Юлія Миколаївна
  19. Хаблюк Олеся Михайлівна
  20. Чорнолевський Павло Михайлович
  21. Чучко Катерина Вадимівна
  22. Яремкевич Остап Вікторович
  23. Яремко Мирослав Андрійович

 

10 – Б клас

  1. Баран Петро Андрійович
  2. Боднар Юлія Іванівна
  3. Гавришків Роман Васильович
  4. Гайдар Мар’яна Миронівна
  5. Гірська Діана Ігорівна
  6. Деленговська Анастасія Миколаївна
  7. Дорош Олександр Дмитрович
  8. Кармазин Юрій Іванович
  9. Коваль Максим Ярославович
  10. Костів Віктор Іванович
  11. Кузик Роман Андрійович
  12. Мосціцький Віктор Анатолійович
  13. Мочурад Юлія Романівна
  14. Петелицька Софія Мирославівна
  15. Процак Володимир Петрович
  16. Рожелюк Олеся Василівна
  17. Франків Аліна Віталіївна
  18. Чалов Владислав Валентинович

 

 

 

ІІ. Керуючись Положенням про похвальний лист  “За високі досягнення у навчанні ” ( наказ Міністерства освіти і науки України № 187 від 17.03.2008р.) та рішенням педагогічної ради  № 7 від 28.05.2015 р. нагородити похвальним листом за високі досягнення з усіх предметів за навчальний рік учнів 2 – 8,10 класів:

3 – А клас

  1. Боднарчук Юлія
  2. Дворник Анна Ігорівна
  3. Кмиць Вікторія
  4. Костів Вікторія
  5. Майба Софія
  6. Носкевич Софія
  7. Посполіта Віра
  8. Посполіта Софія
  9. Рак Ярина
  10. Рак Вікторія
  11. Токар Вікторія
  12. Штойка Анна

 

3 – Б клас

  1. Болюбаш Максим
  2. Васечко Анастасія
  3. Грицьків Володимир
  4. Замрій Роман
  5. Іванчишин Ірина
  6. Косаревич Анна
  7. Луцишин Вероніка
  8. Магулка Андрій
  9. Мазурик Марта
  10. Мац Юрій
  11. Мацьків Соломія
  12. Мельник Вікторія
  13. Олійник Андрій
  14. Павлюк Назар
  15. Пахар Соломія
  16. Петелицька Ярина
  17. Скіп Ольга
  18. Тершовчин Роман-Іван

 

3 – В клас

  1. Біляч Тарас
  2. Болюбаш Андріанна
  3. Ващук Юлія
  4. Венгер Марта
  5. Гаргай Анастасія
  6. Заліско Каріна
  7. Кушнір Юстина
  8. Мартинишин Максим
  9. Михайлів Давид
  10. Николишин Вероніка
  11. Пижицький Віктор
  12. Погончук Олександр
  13. Романишин Мар’яна
  14. Романишин Мар’яна
  15. Семераз Владислав

 

3– Г клас

  1. Бучинський Мар’ян
  2. Вов’янка Дем’ян
  3. Гематудінова Вікторія
  4. Гніденко Артур
  5. Гук Юлія
  6. Ільчина Тарас
  7. Курпіта Марта
  8. Лепех Володимир
  9. Михайлюк Олексій
  10. Плевачук Вероніка
  11. Покутицька Єлизавета
  12. Процишин Роман
  13. Фірак Руслан

4-А клас

  1. Бойко Анастасія
  2. Вариниця Єлизавета
  3. Ковалишин Юлія
  4. Курач Назар
  5. Полович Степан
  6. Савчук Ярина
  7. Цар Вікторія
  8. Чайковська Соломія
  9. Яворська Анастасія

 

4-Б клас

  1. Брачковська Ілона
  2. Валько Софія
  3. Климаш Максим
  4. Кубішин Віталій
  5. Левчишин Вероніка
  6. Матвійчук Вікторія
  7. Урядко Юліана
  8. Яхторович Каміла

 

4-В клас

  1. Баран Софія Богданівна
  2. Богуш Віталій Володимирович
  3. Василюк Марта Русланівна
  4. Граужіс Аліна Сергіївна
  5. Кононенко Володимир Романович
  6. Кривуцька Вікторія Василівна
  7. Крюков Денис Сергійович
  8. Кукуруза Софія Андріївна
  9. Рущак Юрій Дмитрович
  10. Сахман Олександр Володимиров.
  11. Ярош Мар’ян Михайлович
  12. Ярош Маркіян Михайлович

 

4-Г клас

  1. Болюбаш Назар
  2. Борух Арсен
  3. Волошин Вікторія
  4. Гнідець Богдан
  5. Гоцанюк Роман
  6. Гуменюк Микола
  7. Денис Анна
  8. Дрижак Андрій
  9. Зубар Святослав
  10. Манойлова Вероніка
  11. Свистун Максим
  12. Сміщенко Владислава
  13. Стасишин Анастасія
  14. Харків Тетяна

 

5-А клас

  1. Баран Тетяна
  2. Булка Віталій
  3. Богуш Лілія
  4. Гнатяк Володимир
  5. Замрій Юліана І
  6. Курпіта Тетяна
  7. Дворник Ірина
  8. Маркевич Арсен
  9. Рибка Назарій
  10. Чепелюк Марія
  11. Чіпак Каріна

 

5-Б клас

  1. Ведмедик Анастасія
  2. Дідула Віктор
  3. Івашків Зоряна
  4. Ковбасюк Христина
  5. Кухта Ярина
  6. Махнович Дмитро
  7. Микулишин Марта
  8. Мінько Віталій
  9. Посполіта Христина
  10. Рак Вероніка

 

5-В клас

  1. Гамрат Софія
  2. Гевко Ліана
  3. Грицай Дарина
  4. Гупаловський Артем
  5. Додусенко Вікторія
  6. Задонська Ярина
  7. Курило Руслана
  8. Рижа Юлія
  9. Сенчакович Антон
  10. Сукмановська Каріна
  11. Федьковський Олександр

 

5-Г клас

  1. Вовнянко Юлія
  2. Грицьків Софія
  3. Дубно Вероніка
  4. Марочкіна Олена
  5. Демидюк Валерія
  6. Прокопик Анастасія

 

 

6-А клас

  1. Вишиннська Марія
  2. Кривенька Тетяна
  3. Ладанівський Віталій
  4. Ничвид Євген
  5. Підгірна Василина
  6. Попадюк Софія
  7. Третяк Арсеній
  8. Федунчик Назарій
  9. Яремко Юрій
  10. Мицко Софія

 

6-Б клас

  1. Газнай Александр ч
  2. Двулят Ірина
  3. Козич Юлія

 

6-В клас

  1. Іра Надія
  2. Ковалишин Ольга
  3. Чикайло Вікторія
  4. Яцунська Софія

 

6-Г клас

  1. Голічевська Катерина
  2. Захарчук Вікторія
  3. Кальченко Вероніка
  4. Куценко Анастасія
  5. Легоцька Анна
  6. Мацедонська Діана
  7. Муц Соломія
  8. Салабай Софія
  9. Цапок Юлія

7-А клас

  1. Бриль Олександра
  2. Деберна Олена

7-Б клас

  1. Майба Діана

7-В клас

  1. Гуляк Назарій
  2. Забитівська Анастасія
  3. Косаревич Антон
  4. Миць Вікторія
  5. Остапчук Аліна

 

7-Г клас

  1. Ващук Ольга
  2. Гусін Олександр
  3. Рожельник Вікторія
  4. Менько Вікторія
  5. Погончук Назар
  6. Юрасов Володимир

 

7- Д клас

  1. Вовнянка Оксана
  2. Вовнянко Анастасія
  3. Городецька Світлана
  4. Кузьмінський Василь
  5. Легоцький Назарій
  6. Мицко Дмитро
  7. Ярош Оксана
  8. Кулеба Вероніка

 

8-А клас

  1. Брух Анна – Соломія
  2. Підгірна Христина

 

8-Б клас

  1. Переймибіда Олеся
  2. Чорнолевська Вероніка

 

8-В клас

  1. Дужий Роман
  2. Мартиняк Віталій
  3. Ружицька Вероніка
  4. Процак Василина

 

8-Г клас

  1. Трухан Назар
  2. Пасюкевич Андріана

 

8-Д клас

  1. Николишин Владислав
  2. Ладанівська Марія
  3. Луців Ольга

10 – А

  1. Бундз Наталія Богданівна
  2. Іванчишин Богдан Володимирович
  3. Квас Віталій Ігорович
  4. Семчишин Яна Андріївна
  5. Хаблюк Олеся Михайлівна
  6. Чорнолевський Павло Михайлович

 

10-Б

  1. Боднар Юлія
  2. Деленговська Анастасія
  3. Франків Аліна
  4. Петелицька Софія
  5. Мочурад Юлія

 

 

Директор школи                   Кравчук В.Г.

Коментарі із Facebook