«Ми зв’язані з усім живим у природі»

Цікавим та незвичайним  видався день 18 жовтня на учнів 4 – Г класу нашої школи. Адже вони стали активними учасниками  інтегрованого уроку-гри на тему: « Ми зв’язані з усім живим у природі”,  який був проведений спільно з  працівником еколого-освітнього відділу Національного природного парку «Північне Поділля» Іриною Бірулін, та приурочений до  Всесвітнього дня захисту тварин.

Школярі продемонстрували свої знання про навколишній світ, читали вірші про тварин, відгадували загадки, розповідали про своїх домашніх улюбленців, відтворювали їхні рухи, імітували звуки, виготовили поробку «Мій маленький друг». Цікавою для дітей була розповідь нашої гості про святого Франциска Ассизького, якого вважають покровителем усіх тварин та патроном екологів. А  скільки позитивних емоцій було отримано від сюрпризу, який чекав нас після плідної праці!

Усі отримали бажане: знання про світ тварин, вміння поводитися з ними, нести відповідальність за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканності іншого життя. Дружньою класною сім’єю дякуємо Ірині Бірулін за корисно, динамічно та весело проведений час. Уже з нетерпінням чекаєм нових зустрічей.

 

Кл.керівник  4 – Г  класу Леськів Л.О.

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
39Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook