Ми не можемо уявити свого життя без транспорту

В рамках місячника безпеки, 11 вересня 2017 року, учні групи продовженого дня Золочівськогої ЗОШ№2 ім. Маркіяна Шашкевича  під керівництвом свого  вихователя   Х.М. Яркун та педагога-огранізатора     Х.Ф. Ясіновської провели акцію під гаслом «Лиш той, хто про безпеку дбає, проблем в житті не має».

Як не потрапити в дорожньо-транспортну пригоду, які існують правила поведінки на дорогах і в транспорті – саме на такі питання відповідали діти за допомогою тематичних ілюстрацій. Але перед ними була й інша задача: поділившись на 3 команди, кожна з яких мала свою назву «Веселі світлофори», « Знак Стоп» та «Зеброходи» на шкільному подвір’ї учні  малювали   небезпечні, на їх думку,  ділянки дорожнього руху м.Золочева   .   Робота була  активною, працювали не шкодуючи ні рук, ні крейди, жваво обговорюючи ідеї.  Приємно було спостерігати , як команди допомагали одна одній подаючи ідеї і навіть обмінювалися членами команд.

Вивченням та повторенням правил дорожнього руху ми досягнемо підвищення свідомості кожного учасника дорожнього руху та його відповідального ставлення до безпечної поведінки на дорозі.

 

 

Христина Ясіновська, педагог-огранізатор

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Коментарі із Facebook