Люби і знай свій рідний край

Цікавим та туристично привабливим місцем  у нашому районі є незвичайне село Гавареччина, яке розкинулося у мальовничій лісовій місцевості. Незвичайне тим, що тут можна ознайомитися з давнім ремеслом – гончарством, яке тільки тут ще збереглося у всій Західній Україні. А ще на окраїні села просто неба збудовано криївку – музей вояків Української Повстанської Армії. Чисте повітря, розмаїття зелені та квітів, веселий пташиний щебіт у поєднанні з історично цікавими місцями – це один з кращих видів активного та корисного відпочинку.

Впевнено підходячи до закінчення навчального року, плідно збагачуючись знаннями у стінах школи, ми, дружній колектив 2 – Г класу, вирішили почерпнути нового та цікавого у  природи  рідного краю.

 

Свою мандрівку розпочали зі щирої  молитви на Святій горі. Захоплені історією цього місця, його красою та енергетикою, набравши цілющої води, вирушили знайомитися із гончарським ремеслом. Гавареччина зустріла нас гарною погодою та мальовничими краєвидами. Учні мали можливість не лише чути про особливість гаварецької кераміки, спостерігати за виготовленням посуду, але й власноруч зробити глиняний виріб. 

Дорогою до криївки- музею ми зупинилися біля унікального колодязя. Вражає  глибина місцезнаходження води –  54 м  та діаметр колеса – 3м. Для прискорення набирання води використовується одразу  2 відра:   коли одне з них з водою тягнеться вверх, то друге уже опускається вниз.

Справжнім відкриттям для маленьких другокласників стала криївка – музей.  Вони побачили в яких умовах змушені були проживати  ті , хто чинив опір окупантам , боронив рідну землю  від ворогів…

Переповнені позитивними емоціями, незабутніми враженнями ми поверталися додому горді з того, що народилися і живемо у такому цікавому  та мальовничому краї , що зветься Золочівщина.

Кл. керівник  2- Г класу Леськів Л.О. 

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Коментарі із Facebook

Коментарі

Залишіть коментар