Кафедра вчителів зарубіжної літератури

Кафедра вчителів зарубіжної літератури

 

IMG_2379
Кафедра вчителів зарубіжної літератури творчо працює під час проведення уроків і в позакласній роботі над особистісно-зорієнтованим навчанням, над застосуванням найсучасніших форм і методів викладання предмету, що розвивають творчі здібності школярів.
Для цього за останні роки в школі створений кабінет зарубіжної літератури, який відповідає вимогам МО України.
Вчителі зібрали, розробили та виготовили багато ілюстративного матеріалу, книг, розробок уроків, позакласних заходів, тематичних атестацій за програмою 11-річної і 12-річної школи.
Вчителі кафедри проводять відкриті уроки і позакласні заходи, як для педагогів школи, так і району, беруть активну участь у всіх районних конкурсах, оглядах, виставках, про що свідчать наші перемоги і фото.
В школі часто влаштовуються виставки малюнків до літературних творів, які вивчаються, проводяться конкурси на власний вірш, внаслідок яких створені літературні альманахи, поетичні збірники. Дуже цікавим і змістовним був літературний збірник „Золота осінь і Сергій Єсенін” присвячений С.Єсеніну, збірник присвячений М.В.Гоголю.
Цікаво в школі проходять тижні зарубіжної літератури, в яких беруть участь всі вчителі зарубіжної літератури.
Уроки, просвітницькі бесіди, виставки малюнків, конкурси, позакласні заходи – стають справжнім святом для учнів для учнів і вчителів школи.
Вчителі зарубіжної літератури завжди у творчому пошуку, багато працюють над зростанням свого методичного і професійного рівня.
Більшість учнів з предмету показують добрий рівень знань, умінь і навичок і вміють їх застосовувати в практичному житті.
kafedra_zarubizhnoi
Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Коментарі із Facebook

Коментарі

Залишіть коментар