Кафедра вчителів географії

Кафедра вчителів географії

geo

Виговська Ірина Всеволодівна

Закінчила Луцький державний педагогічний інститут ім. Л. Українки в 1990 році. З 1990 по 1991 працювала в Червонянській СШ вчителем хімії та біології. З 1991 року працює в СЗШ №2 ім. М. Шашкевича.

Проблема, над якою працюю: Використання інженер-активних методів навчання у вивченні географії. Маю I категорію. На уроках застосовую комп’ютерну техніку та інтерактивні методи навчання.

Надорожняк Ірина Михайлівна.

Закінчила у 1985 році Львівський державний університет ім. Івана Франка. З 1985 по 1986 роки працювала у Скварявській СШ на посаді вчителя географії. З 1986 року працюю вчителем географії у Золочівській СЗШ №2 ім. Маркіяна Шашкевича. Маю вищу категорію.

Проблема, над якою працюю: Пошуково дослідницькі методи при вивченні географії. У своїй роботі використовую методи проектів, інноваційні методи навчання, уроки-конференції, уроки-заліки.

Карпа Тетяна Михайлівна.

У 1983 році закінчила Львівський державний університет ім. Івана Франка. З 1983 по 1989 роки працювала в СЗШ№1 вихователем групи продовженого дня. З 1989 року працюю вчителем географії з СЗШ №2 ім. Маркіяна Шашкевича. Маю вищу кваліфікаційну категорію.

Проблема, над якою працюю: використання активних методів на уроках географії. Для розвитку логічного мислення застосовую методи аналізу і синтезу. Для розвитку пізнавального процесу, навчального матеріалу проводжу уроки-змагання, уроки-мандрівки, узагальнюючі уроки. Використовую індивідуальну перевірку, географічні диктанти. Практикую особистісно-зорієнтоване навчання.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Коментарі із Facebook

Коментарі

Залишіть коментар