І знову подорожуємо!

Цьогорічна осінь зачаровує кожного своїм різнобарв’ям і манить до подорожей, щоб дізнатися багато нового і пізнавального про рідний край.

Цікаво розпочали осінні канікули учні 9 – В, 9 – Г, 9 – Д та 8 – А класів разом зі своїми наставниками Кузьмою Л.М., Надорожняк І.М., Поцілуйко Л.П., Питик Л.М. та Виговською І.В.  Екскурсійний маршрут розпочався з Хотинської фортеці, яка вражала своєю величчю, неприступністю і обороноздатністю. Цікаві розповіді екскурсовода, переплетені легендами і переказами, доповнювали уявлення про різні історичні періоди, тогочасну культуру, звичаї та традиції місцевих мешканців. Згодом усі мали можливість милуватися краєвидами старої частини Кам’янця-Подільського:  відвідали костел, що колись був мечеттю, побували на Лебединому озері, фотографувалися біля кам’янецької парасольки. Неперевершене враження на всіх справив Кам’янець-Подільський замок.

Наступного дня ми продовжили свій маршрут в Кришталеві печери с.Кривче. Екзотичні тварини на стінах, загадкові легенди про господаря печери та «цвіт» печерної троянди нікого не залишив байдужим.

Втомлені, але сповнені незабутніми враженнями повернулися в рідне місто.

Класний керівник 9 – Д класу Поцілуйко Л.П.

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
4Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Коментарі із Facebook