Дбаємо про красу природи нашого краю

Квітень-місяць довкілля. Але  маленькі щоденні справи,які ми робимо для природи,повернуться нам,мешканцям Землі,лише сторицею.

Отож, дружній колектив 3-Г класу вирішив післяурочний час, час напередодні вихідних,провести цікаво і корисно для себе і нашого довкілля. Завдяки організації наших активних татів:Бучинського Петра та Легоцького Михайла,учні 3-Г класу мали змогу не лише  насолодитися чистотою повітря Зозулівського лісу,але й зробити внесок у його збагачення. Десятки молодих сосонок посадив кожен третьокласник. Саджали захоплено,натхненно,обіцяючи доглядати і спостерігати за своїми деревцями,мріючи через декілька років гуляти молоденьким сосновим лісом,який посадили СВОЇМИ РУКАМИ. Дивуючись,як із маленького саджанця виростає за довгий період часу могутнє дерево,і як легко його нищать, маленькі природолюби зробили висновок,що краса і стан нашої природи залежить від кожного із нас.

Добра робота вартує доброго відпочинку. Тому продовжили свій день веселими іграми, змаганнями, смачним перекусом щойно з вогню,жару. Додому поверталися щасливими та гордими, адже майбутнє у наших руках і воно буде зеленим😉

Від себе дякую активним учасникам життя класу,нашим татусям. Ми з вами зробили надзвичайно добру справу для виховання ,для здоров’я ,для майбутнього наших діток.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Коментарі із Facebook

Коментарі

Залишіть коментар