Акція «Гвардійська родина – тобі, Україно!» у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. М. Шашкевича

Акція «Гвардійська родина – тобі, Україно!»
Акція «Гвардійська родина – тобі, Україно!»

У День святого Миколая кожна дитина більше ніж зазвичай чекає на диво та мріє отримати подарунки. Дітям подобається в цей день зранку під подушкою або біля ліжка знаходити омріяні гостинці. А що говорити про дітей, які у свій юний вік побачили всі жахіття війни і опинилися у складних життєвих обставинах. Вони були вимушені покинути рідні домівки, залишивши в них свої улюблені іграшки, розлучитися з рідними та друзями, з якими росли у одному дворі. Здавалося б, це дрібниці, натомість для дітей це частина їх чудового дитинства, що має велику цінність.

Військовослужбовці Золочівського Навчального центру Національної гвардії України провели акцію під робочою назвою «Гвардійська родина – тобі, Україно!» присвячену святкуванню дня Святого Миколая. До благодійної акції активно долучилися педагоги, учні та батьки Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. М. Шашкевича.

Під час благодійної акції юні школярі власноруч приготували святкові привітання у вигляді листівок. Завдяки педагогам та батькам ми зібрали велику кількість найрізноманітніших іграшок, дитячий одяг, засоби індивідуальної гігієни, нові яскраві пенали, кольорові олівці і фломастери, барвисті альбоми, зошити, канцелярське приладдя, печиво та солодощі, цікаві дитячі книжечки з українськими казками.

Діти з великим бажанням дарували свої улюблені іграшки та інші приємні подарунки для дітей з внутрішньо переміщених сімей з окремих районів Луганської та Донецької областей.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook12Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Коментарі із Facebook