А до нас уже завітав святий Миколай!

Нехай різні щоденні турботи охоплюють наше життя, але є такі моменти у році,які наповнюють весь наш світ магією, очікуванням дива, добром та любов’ю.  І не важливо, чи дорослий ти, чи дитина, але віра у щось хороше,  позитивні емоції , хвилини радості є тією силою, яка робить світ кращим.

У час, коли чарівниця зима оповила кришталевою білизною  усе довкола і простелила шлях для чудес , на землю спускається добрий, милосердний святий  Миколай.  Вже декілька тижнів  у стінах нашої школи тільки й чути з дитячих вуст радісні і ,такі хвилюючі ,розмови про очікування цього диво-гостя .   Учні разом зі своїми вчителями та батьками святково прибрали класні кімнати та  приміщення школи. Навіть святкова красуня-ялинка  , спрезентована  родиною  Світлани та Ярослава  Олекси  для окраси школи, готова зустрічати Миколая.

І от, п’ятниця,  16 грудня… До нас прийшов святий Миколай!  Прийшов трішки швидше, напередодні. Адже, скільки чемних і розумних учнів нашої школи з нетерпінням Його чекають. Як вони старалися протягом цього семестру і як вони заслужили свята. Радісні обличчя, щирі посмішки , слова вдячності  та справжня дитяча доброта – ось вона, та магія,яка наповнила сьогодні нашу школу.

Ми віримо, що святий Миколай донесе до Бога наші щирі молитви за рідних, близьких, за мир та любов, за те, щоб наші серця були відкритими для добра.

Велике спасибі отцеві Тарасу Жуковському – випускнику школи, який разом з ученицею 8-Б класу Стадник Вікторією  та педагогом – організатором Христиною Федорівною Ясіновською виконали не лише святкову місію від Святого Миколая, але і передадуть на фронт вироби виготовлені  руками учнів молодшої школи.

Люба Леськів, вчитель початкових класів

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Коментарі із Facebook

Коментарі

Залишіть коментар