Призери районних олімпіад за 2012 – 2013 н. р.

Дирекція та педагогічний колектив щиро дякує нашим призерам районних і обласних олімпіад.

Наші учні зайняли 51 призове місце на районних олімпіадах

Детальніше …

 

 

 

 

 

 

Вітаємо переможців і призерів районних олімпіад та їх наставників (2012 – 2013 н. р.)

№ з/п

Прізвище та  ім’я учня

Клас

Предмет

Зайняте місце

Прізвище та ініціали педагога, який підготував

1

Бурак Тетяна

7 – А

Фізика

ІІІ

Маньовська Г. В.

2

Заброцька Соломія

8 – Б

Укр. мова

ІІ

Бурик І. С.

Біологія

ІІ

Яріш М. П.

Франц. мова

І

Гупаловська О.О.

3

Сукмановська Марія

8 – Г

Географія

ІІ

Карпа Т. М.

Історія

ІІ

Шуневич П. М.

Англ. мова

І

Кальченко С. Р.

4

Процик Христина

8 – Г

Христ. етика

І

Косенко С.З.

5

Кутянський Віталій

9 – А

Математика

І

Налужна О. І.

Хімія

ІІ

Патрик О. Г.

Біологія

І

Болюбаш Л. Я.

Труд. навчан

ІІІ

Шуневич П. М.

Англ. мова

І

Смолінська Н. П.

Фізика

І

Пуківський А. П.

6

Цітинський Роман

9 – А

Труд. навчан

І

ШуневичП. М.

7

Карапчук Наталія

9 – А

Франц. мова

ІІІ

Гупаловська О. О.

8

Олійник Юлія

9 – В

Труд. навчан

І

Левкович Т. М.

9

Кмиць Ірина

9 – Г

Укр. мова

І

Переймибіда О. С.

Географія

ІІІ

Карпа Т. М.

Хімія

ІІ

Шуневич Г. П.

Історія

ІІ

Войнарович О. З.

Біологія

ІІІ

Шемечко Г. М.

Христ. етика

І

Косенко С. З.

Правознаство

І

Петриняк В. В.

10

Тарапата Олег

10 – А

ІКТ

І

Іванчишин А. Б.

11

Войтків Оксана

10 – А

ІКТ

ІІ

Іванчишин А. Б.

12

Хомич Юлія

10 – Б

Біологія

ІІІ

Шемечко Г. М.

13

Бойко Марія

10 – Б

Англ. мова

І

Банах Ю. О.

14

Сембай Наталія

10 – Б

Фізика

ІІ

Маньовська Г. В.

15

Маринець Оксана

10 – Б

Екологія

ІІІ

Шемечко Г. М.

16

Поцілуйко Олена

11 – А

Укр. мова

ІІ

Переймибіда О. С.

17

Діжак Ольга

11 – А

Фіз. вихов.

І

Бойко Н. Р.

18

Бабій Андрій

11 – Б

Географія

І

Надорожяк І. М.

Математика

І

Налужна О. І.

Фізика

ІІІ

Маньовська Г. В.

Економіка

ІІ

Надорожняк І. М.

19

Петриняк Павло

11 – Б

Інформатика

І

Залужець Ю. В.

Труд. навчан

І

Шуневич П. М.

Фіз. вихов.

І

Проців П. О.

20

Гулик Христина

11 – Б

Хімія

ІІІ

Шуневич Г. П.

Біологія

ІІІ

Болюбаш Л. Я.

Астрономія

І

Маньовська Г. В.

Екологія

ІІІ

Болюбаш Л. Я.

21

Семчишин Володимир

11 – Б

Фізика

І

Маньовська Г. В.

22

Іващишин Оксана

11 – В

Укр. мова

ІІІ

Бурик І. С.

23

Гарасимишин Надія

11 – В

ІКТ

І

Залужець Ю. В.

24

Городиловська Марія

11 – В

Математика

ІІІ

Цімко Я. А.

Історія

І

Петриняк В. В.

Англ. мова

ІІІ

Смолінська Н. П.

25

Мірчук Юлія

11 – В

Труд. навчан

І

Левкович Т. М.

26

Дутчак Софія

11 – В

Правознавство

ІІ

Петриняк В. В.

 

 

 

 

 

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Коментарі із Facebook

Коментарі

Залишіть коментар